Pure Rxcing iškovojo pergalę Abu Dabyje 6H – Sportscar365

Nuotrauka: 24H serija

„Pure Rxcing“ įveikė „Herberth Motorsport“ ir laimėjo „Hankook 6H Abu Dhabi“, o su Lietuvos vėliava plaukiojanti komanda pelnė pirmąją pergalę tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse.

Alexo Malykhino, Joelio Stormo ir Harry Kingo Nr. 911 Porsche 911 GT3R 7,2 sekundės lenkia Marcuso Neuhoferio, Felixo Neuhoferio, Alfredo Reynauerio ir Roberto Reynauerio 91-ąjį Herbertą Porsche.

Pure’s Porsche pirmavo lenktynėse įpusėjus, bet antroje varžybų pusėje atsiliko nuo Herberto.

Likus mažiau nei 30 minučių „Sturm“ prisiartino prie Markuso Neuhoferio, tačiau jam reikėjo įveikti dešimties sekundžių baudą už be trasos automobilio aplenkimą.

Vokietis sumažino atotrūkį iki keturių sekundžių, kai 60 kodas buvo iškviestas likus mažiau nei dešimčiai minučių. Lenktynėms atnaujinus, Sturmas greitai atliko perdavimą ir atidarė 17 sekundžių pranašumą prie vėliavos.

21 numeris HAAS RT Audi R8 LMS GT3 Evo II, kurį sukūrė Stéphane’as Perinas, Mathieu Dytry ir Maxime’as Soulet, užlipo ant podiumo, aplenkdamas Michaelio Doppelmayerio, Pierre’o Kafferio, Elijah Erharto ir Swino Herbergerio Phoenix Audi Nr.

#44 Lamborghini Huracan GT3 ARC Bratislavoje, kurią vedė Miro Konopka ir Andrej Lewandowski, finišavo geriausiųjų penketuke, nors Slovakijos komanda finišavo už 992 klasės varžovų.

„Buggyra ZM Racing“ Nr. 416 Mercedes-AMG GT4 komanda, kurią sudaro Aliyyah Koloc, Adam Lacko ir David Vrsecky, iškovojo pergalę GT4 klasėje ir finišavo ratu priekyje Nr. 405 „Ram Racing Mercedes“, kurį sukūrė Jamesas Thorpe’as, Philas Quaife’as ir Philas. Kane.

Britų komanda finišavo pirmoji bendroje įskaitoje, aplenkdama 12-ą „JR Motorsport BMW M6 GT3“ automobilį, kurį leido Tedas Van Fleetas ir Maxas Wearingas, kuris languotos vėliavos lenktynėse buvo 16-as.

Rezultatai: Hankook 6H Abu Dabis