Pure Rixing apsaugo Abu Dabio stulpą 6 valandoms – „Sports Car 365“.

Nuotrauka: 24H serija

„Pure Rxcing“ užėmė pirmąją vietą „Hankook 6H Abu Dhabi“ lenktynėse ir užsitikrino pirmąją vietą su Lietuvos vėliava pažymėtai komandai.

911 Porsche 911 GT3R, vairuojamas Alexo Malykhino, Joelio Stormo ir Harry Kingo, įskriejo ratą 1:55.224 ir išsiveržė į priekį.

Jis liko beveik visa sekunde nuo Nr. 21 HAAS RT Audi R8 LMS GT3 Evo II, kurį vairavo Stéphane’as Perrinas, Mathieu Dytry ir Maxime’as Soulet.

Tedas Van Fleetas ir Maxas Wieringas užėmė pirmąją vietą 12-uoju numeriu pažymėtu JR Motorsport BMW M6 GT3, aplenkdami Michaelio Doppelmayerio, Pierre’o Kafferio, Elijah Erharto ir Swino Herbergerio „Phoenix Audi“ Nr. 1.

Iš šešių automobilių GT3 trasos Yas Marina trasoje dviem automobiliais nepavyko nustatyti reprezentatyvaus laiko. „Herberth Motorsport“ Nr. 91 „Porsche“ užėmė 21 vietą po pirmosios sesijos.

„Pole“ poziciją užėmė 44-asis Bratislava Lamborghini Huracan GT3, kurį žaidė Miro Konopka ir Andrejus Lewandowskis, kurie abu iškrito iš trečiojo ir paskutinio rato.

Nr. 405 Ram Racing Mercedes-AMG GT4 užėmė pirmą vietą GT4 klasėje, kurią vairavo Jamesas Thorpe’as, Philas Quaife’as ir Philas Kane’as.

#438 Simpson Motorsport BMW M4 GT4, kurį sukūrė Davidas Holloway, Vasilijus Vladykinas ir Karlas Kaversas, finišavo beveik dviem sekundėmis. „Buggyra ZM Racing“ Nr. 416 „Mercedes“ pateko į geriausių trejetuką.

Tiesioginę Hankook 6H Abu Dhabi transliaciją, kuri pakilo 16 val. vietos laiku (7 val. ET), galite rasti adresu 24h serijos kanalas „YouTube“.

Rezultatai: habilitacija