Puikiai pradėjo Malvika Bansod, pralaimėjusi Amano atidarymo rungtynes ​​„International International“

Penktadienį Kaune, RSL Lietuvos tarptautiniame badmintono čempionate puikiai startavo jauna žvaigždė Malvika Bansod.

Tačiau iš Lietuvos badmintono federacijos organizuojamo keturių dienų „Future Series“ turnyro buvo iškritęs kitas muštynėse dalyvavęs indas Amanas Farooghas Sanjay.

Trečioji sėkmė Malvika Bansod vos per 19 minučių padarė vietinės merginos Viltės Paulauskaitės 21-6, 21-10 darbą. Pasaulio numeris 128 „Malfica“ dominavo moterų vienetų pirmojo turo rungtynėse nuo pradžios iki pabaigos.

Malvika Bansod neprireikė ilgai prisitaikyti prie aikštės, laimėjusi vienuolika iš eilės iškovotų taškų ir pirmose rungtynėse iškovojo solidžią 12-1 persvarą. Devyniolikmetis greitai baigė rezultatu 21-6.

Jos priešininkė lietuvė antrose rungtynėse bandė parodyti pasipriešinimą, tačiau Malvika Bansud nebuvo nusiteikusi mesti jėgų. „Southbow“ antrąją partiją užfiksavo rezultatu 21: 10, laimėdama antrąjį mačo tašką.

Malvika Bansoud šeštadienį antrajame ture susitiks su Izraelio Hailey Neiman. Jos pirmoji didelė kliūtis bus ketvirtfinalyje, kur tikimasi susitikti su reitinge esančia žaidėja.

Buruoja Malvika Bansaud, tačiau Prancūzijos atrankos varžybos įveikė Amaną

Tai buvo nuviliantis išėjimas vieninteliam vyrų vienetų dalyviui – Amanui Farooqui Sanjay. 21-erių „Thane“ žaidėjas tapo atkrintamųjų auka.

Šešiolikmetis prancūzas Alexas Lanieris per 21 minutę rezultatu 21-11, 21-10 nustebino Amaną Farouką Sanjay. Tikimasi, kad „Ahelas Farooghas Sanjay“, „Khelo India“ jaunimo žaidynių nugalėtojas, pasirodys daug geriau, tačiau nepasiteisino.

Alexas Lanieris, užimantis 361 vietą pasaulyje, suteikė 711 vietą pasaulyje užimančiam Amanui jokių šansų patekti į antrąjį turą. Amanas paskutinę minutę buvo atnaujintas iki pagrindinio pasipriešinimo. Alexas Lanier ketvirtadienį laimėjo dvi atrankos varžybas, kad patektų į pagrindinį burtą.