Pirmosiose KMT ketvirtfinalio / naujienų rungtynėse „Neptinas“ surinko 15 taškų

Nuotrauka: BNS

Nuotrauka PNS

Pirmajame Karaliaus Mindago taurės ketvirtfinalio susirėmime Clype’o „Neptūno“ citadelė surinko 15 taškų.

Konkurentas

Mathas Jogala

Tomas Guidamavisius „Neptinas“ treniruoja svečius 91:76 (16:21, 27:22, 28:14, 20:19) Laimėk iaulių klubą.

Atsakomosios komandos lauks sausio 17 dieną Clype mieste. Geriausia komanda paskutinėse dvejose rungtynėse pateks į finalinį ketvertą.

Antrąjį kėlinį Ernestas Jongusas baigė tritaškiais, tačiau „Neptinas“ trečiajame kėlinyje pirmavo solidžia 14 taškų persvara.

Lemiamame kėlinyje svečiai pateko su septyniais neatsakytais taškais, todėl jų pranašumas buvo sutriuškintas (78:57).

Šiauliečiai nebe manevravo, o prieš atsikirsdami sumažino skirtumą iki 15 taškų.

„Clybada“ komandai pirmavo du buvę „Saliya“ krepšininkai: Benas Christianas su 17 taškų ir Evaldas Salis su 15 taškų.

Matas Jokala per 25 minutes pelnė dvigubą dublį – pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/6 baud.), Atkovojo 13 kamuolių ir surinko 20 naudingumo balų.

„Neptinas“ buvo atliktas be Martinezo Masicos ir Ido Inikio.

„Šiauliai“: Elvaras Friedrichsenas 16 (6 leidimas), Caspersas Persina (7 leidimas), Mindagas Lukaskis ir Andy van Vleitas po 13

„Neptūnas“: Benas Chrysinas 17 (8/13 Dieta, 5-asis leidimas. Po Mato Jogalos (13-as kambarys) 12-os, kunigaikščiai Slavinskos 11-as (6-as kambarys).

Konkurso apžvalga:

READ  Lietuva vs. Slovėnijos prognozės ir rungtynių peržiūra – 2023 m. rugsėjo 7 d