Pippi Lotta Enok pasaulio jaunimo iki 20 metų septynkovės čempionate užima antrą vietą | Sportas

„Enok“ antrąją dieną, kuri taip pat yra Estijos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, užėmė trečiąją vietą.

ENOC per dvi dienas ir septynis renginius surinko 5 746 taškus ir finišavo tik už Saga Vaninen (Suomija). Nors antrą dieną Enokas nepateikė geriausių asmeninių pasirodymų (PB) – palyginti su trimis, kuriuos sugebėjau pirmą dieną, ji pasirodė pakankamai stipri, kad pasiektų antrąją vietą po priešpaskutinio įvykio, ieties, ir laikytųsi po 800 m. .

Po to, kai viskas buvo baigta, Enochas pasakė: „Prieš iškilmingą medalių ceremoniją nuėjau apkabinti savo tėčio. Aš tikrai sukuriu daug gerų emocijų, ir tu gali judėti tik iš čia. Jis buvo puikus motyvacijos šaltinis; dabar „Sebai“ taip pat turi būti. Šildymas yra šiek tiek daugiau ir Estijoje “.

Ji pridūrė, kad yra patenkinta, kaip ji buvo padėta. „Aišku, yra ko dejuoti, bet aš tikrai laimingas, man patiko organizavimas ir viskas, kas mane supa, ir kaip tai veikia. Tai buvo atsipalaidavimas.”

Ketvirtadienis

Trečiąjį šuolio į tolį bandymas Enok šoktelėjo 5,98 – jos PB buvo 6,05 – ketvirtas, o Clara Kocak (Kroatija) laimėjo 6,13 šuoliu.

Kitas buvo ieties metimas, o Enochas savo geriausiu bandymu metė 44,12, antras už Vanineno (49,22). Tai ENOC užėmė antrąją vietą už Finno, kur jis liko.

Uždarymo rungtyje, 800 m lenktynėse, kurias laimėjo lietuvis Atenas Slevichutas, Enokas finišavo 2.22,27 val. pirmą dieną), Sophie Krainer iš Austrijos.

Trečiadienį

ENOC finišavo trečias, vienu metu finišavęs antras ir pateko į antrąją septynkovės dieną, surinkęs 3363 taškus, atsilikdamas nuo Sophie Krainer su 3436 taškais ir Saga Vaninen su 3638 taškais.

Paskutiniame pirmosios dienos renginyje, 200 m lenktynėse, Enokas uždirbo naują 24,59 balų koeficientą, be pergalės lenktynėse, prieš Vannineną, kuris laimėjo visus tris kitus etapus, tačiau šį kartą turėjo finišuoti antras.

READ  ECB vanagai taikosi į statymus dėl palūkanų normų mažinimo pirmąjį 2024 metų pusmetį

100 m barjeriniame bėgime Enokas savo PB pasiekė 14,28, nors atsiliko nuo Vannineno 13,60 laiko, o šuolio į aukštį modelis buvo toks pat – Enoko PB 1,75 m atsiliko nuo varžybų laimėtojo 1,78 m aukščio.

Kitas pirmosios dienos įvykis – smūgis – nepadarė naujo PB, tačiau jis vis tiek pataikė galingą 10,81 m metimą. Enoko kairysis gynėjas liko smūgiuotas 10,96 m., O Vanninenas taip pat sugebėjo čia pataikyti 13,30 m metimu.

Stiprus pasirodymas 200 metrų rungtyje, paskutinis dienos įvykis, paskatino ENOC į trečiąją vietą prieš Zabiną Szuksą (Vengrija), kuri nuo estės dabar atsilieka 108 taškais.

Trumpa ištrauka (estų kalba) iš ETV naujienų laidos „Aktuaalne camera“ (AK) rodo kai kuriuos įvykius iš antros dienos Nairobyje.

Šis straipsnis buvo atnaujintas, įtraukiant antrosios pasaulio čempionato dienos įvykius.

Sekite ERR naujienas Facebook Ir „Twitter“ Ir nepraleiskite atnaujinimo!