„Phoenix Audi“ laimi 12 valandų „Spa-Francorchamp“ lenktynes

„Phoenix Racing“ triumfavo 2022 m. „Hankook 12H Spa-Francorchamps“ lenktynėse po jaudinančios lenktynių trukmės kovos su „CP Racing“ ir „WTM Racing“.

Kalbant apie priešingą degalų strategiją, Phoenix Racing Audi R8 LMS GT3 EVO II (nr. 18, Michael Dopelmayer/Pierre Caffer/Elijah Erhart/Patrick Krupinsky) dažnai pirmavo CP Racing Mercedes-AMG GT3 (nr. 85, Charles Putman/ Charlesas Espenlaubas) / Shane’as Lewisas), kurie dieną startavo iš pole pozicijos, ir WTM Racing Ferrari 488 GT3 (#22, George’as Weissas/Leonardas Weissas/Jochenas Krumbachas/Danielis Kielewitzas) visą popietę.

Kadangi „CP Racing“ per paskutinę misiją buvo priversta taupyti degalus, o „WTM Racing“, kuri taip pat patyrė dvi duobes per popietę, turėjo pakeisti vieną paskutinį vairuotoją 10 minučių išvykus nuo namų, „Phoenix Racing“ pagaliau įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo vieną pergalę. juosta .

Elijah Earhart savo #18 Audi pervažiavo per liniją ir įveikė 256 ratus 7004 km Spa-Francorchamps trasoje, o paskutiniame bėgime taip pat turėjo ištverti vėlyvą lietų.

„Tai puikus jausmas. Tai puikus!” Elijah Earhart paaiškino CREVENTIC POST-RACE. „Labai norėjome laimėti šias lenktynes, o tai buvo labai sunku, nes pastaruosius aštuonis ratus pradėjo lyti. Dar per anksti važiuoti lietaus padangomis, o mums dar teko sunkiai kovoti su CP Racing ir WTM Racing. Taigi tai buvo labai arti, bet mums buvo smagu. Tikrai. Tai mums puikus rezultatas!“

Nors WTM Racing taip pat užėmė antrąją vietą GT3-PRO/AM klasėje po Phoenix Racing, CP Racing laimėjo GT3-AM klasėje. Už geriausiųjų trejeto „Herberth Motorsport“ „Porsche 911 GT3R“ (nr. 91, Danielis Alemannas/Ralphas Bohnas/Jürgenas Haringas) užėmė sunkiai uždirbtą ketvirtą ir antrąją vietą GT3-AM, nepaisant to, kad paskutines 10 minučių viduje taškėsi ir bėgo degalai.

Penketuką užbaigė JUTA Racing Audi R8 LMS GT3 EVO I (#71, Julius Adomavičius / Andrius Gelžinis / Jonas Gelžinis), po tikslaus važiavimo iškovojo GT3 klasės pergalę. Sportinių automobilių grupė Audi R8 LMS GT3 EVO II (nr. 34, Johannes Dr Kirchhoff/Max Edelhof/Tim Muller) taip pat buvo penktoje vietoje Spa-Francorchamps trasoje ir net pirmavo šeštadienio lenktynėse, tačiau galiausiai paslydo po kelių pradūrimų. trečia Ateik paskutinėmis įvykio akimirkomis. Tačiau „Audi“ sugebėjo išlaikyti trečią vietą GT3-AM.

READ  Baltijos šalys nerimauja, kad jos gali būti kitas Rusijos taikinys

SAINTéLOC Racing Audi R8 LMS GT3 EVO II (nr. 26, Olivier Esteves/Pierre-Yves Back/Christian Kilders/Simon Gachet) išgyveno du atskirus susirėmimus La Source – antrasis gavo 30 sekundžių baudą už Audi. Septintas bendroje įskaitoje, vienu ratu atsilikęs nuo GT3-AM prizininkų pakylos. EBM Porsche 911 GT3 R (nr. 61, Adrian D’Silva / Tanart Sathienthirakul / Jeffrey Kingsley) buvo paskutinis GT3 sprinteris, užėmęs 10 vietą devintoje vietoje.

Kelyje užėmė aštuntą vietą, „Red Ant Racing“ (nr. 903, Ayrtonas Redantas / Bertas Redantas / Yannickas Redantas) iškovojo savo pirmąją 992-AM klasės pergalę 24H serijoje, aplenkdamas artimiausią HRT Performance klasės varžovą (#929, Antti Buri/Kari). – Pekka Laaksonenas / Jimas Rautiainenas), pastarasis taip pat užėmė 10 vietą. , Philippe’as Poulet / Fredericas Lilleferis / Jean-François Demorge / Frank Dzotoux / Frédéric Ansel) turėjo būti paimtas iš Kimmel Peak uždarymo valandą.

Dėl šio rezultato „Red Ant Racing“ pakilo į 992-osios klasės Europos reitingo viršūnę, nors HRT ir toliau pirmauja tarpžemyniniame čempionate.

Už 992 lenktynininkų Bas Koeten Racing „Van Berlo Motorsport“ (nr. 906, Marcel van Berlo / Bart van Helden / Glenn van Berlo) patogiai laimėjo 991 klasę prieš artimiausią E2P lenktynių varžovą (nr. 910, Pablo Burguera / Manuelis Cintrano). / Benas Klokas)

„9und11 Racing“ (nr. 719, Georgas Goderis / Ralfas Oehme / Martinas Schlüteris) grįžta į pergalių kelią GTX po važiavimo be klaidų su „Porsche 911 GT3 Cup MR“. Taip Vokietijos komanda užsitikrino antrąją pergalę savo rungtynių serijoje, praėjusiais metais Hokenheime įveikusi GTX.

Vortex V8 (nr. 701, Lionel Amrouche / Philippe Bonnell / Sebastien Lagoux) išgyveno kelis ratus ir apgadino priekinę dalį ir užėmė antrąją vietą GTX, o Liberté Motorsport Lamborghini Huracan Super Trofeo (nr. 710, Kerong Lee / Jean-Francois Pronot/ Tyleris Cookas) baigė įdomų atsigavimą ir finišavo trečioje savo klasėje. Nepaisant generatoriaus gedimo, kuris šeštadienį komandai kainavo beveik valandą remonto, Leipert Motorsport išlaikė lyderio poziciją GTX klasės tarpkontinentiniame čempionate, nors tik dviem taškais lenkia Vortex V8.

Tik išskirtinis ALFAB Racing McLaren 570S GT4 (#400, Erik Behrens/Daniel Ros) buvo paliktas kelioms valandoms namuose su turbokompresoriaus gedimu. Taigi GT4 klasės pergalė atiteko Team ACP – Tangerine Associates BMW M4 GT4 (#421, Catesby Jones / Wim Spinoy / Steven Thomas) antrąjį Europos turą iš eilės, sesuo BMW M4 GT4 iš Veidec Racing by JJ Motorsport (#422, Hakan Sari / Rajab Sarri / Arthur Peters) užbaigti stiprų savaitgalį Belgijos komandai trečioje vietoje.

READ  Europos pasienio agentūra nuo kitos savaitės stebės Lietuvos ir Baltarusijos sieną

Tarp BMW, CWS Engineering Ginetta G56 GT4 (nr. 478, Colin White / Freddie Tomlinson / Mike Simpson) užėmė antrą vietą savo klasėje po charakterio sukūrimo po ABS gedimo ir dviejų atskirų pradūrimų.

Holmgaard Motorsport laimėjo pirmąją TCE seriją Hankook 12H Spa-Francorchamps

„Holmgaard Motorsport“ iškovojo savo pirmąją pergalę ir pirmą podiumą 24H serijos varžybose žaviajame Hankook 12H Spa-Francorchamps lenktynėse.

Atrodė, kad bendrą diviziono pergalę iškovojo NOKER race komanda (Nr. 104, Kęstutis Stasionis / Sten-Dorian Piirimägi / Arūnas Geciauskas). Vos 90 minučių namo, „Volkswagen Golf GTi TCR SEQ“ buvo grąžintas į savo garažą ir po avarijos trasoje buvo apgadinta priekinė dalis.

Taigi, NOKER žlugimas lėmė, kad Holmgaard Motorsport Volkswagen Golf GTi TCR DSG (Nr. 102, Magnus Holmgaard / Jonas Holmgaard / Roy Edland / Martin Vedel Mortensen), su kuriuo Lietuvos komanda varžėsi visą popietę, nesugebėjo užsitikrinti pirmas automobilis tik jai. Laimėjo 24h seriją, bet ir pirmą podiumą. Jonas Holmgardas pervažiavo 102-ąjį „Volkswagen“ ir įveikė 234 7004 km „Spa-Francorchamps“ ratus pakeliui į pergalę.

„Nuostabu pagaliau pakilti ant aukščiausios pakylos! Magnusas Holmgardas paaiškino CREVENTIC. “[NOKER] Jis atliko puikų darbą. Deja, jie patyrė avariją paskutinėje lenktynių dalyje, bet mes sugebėjome išlaikyti automobilį trasoje be klaidų, ir tai padarė viską. Holmgaardo komanda šiandien buvo tobula! “

Magnuso brolis Jonas Holmgardas, paklaustas apie sėkmės „Spa-Francorchamps“ klube paslaptis, paaiškino: „Geras greitis. Nedužuok!

Kaip ir Holmgaardas, „GSR Motorsport“ (Nr. 105, Ernesta Globytė / Rolandas Salys / Mindaugas Liatukas) taip pat pelnė geriausią visų laikų rezultatą 24H serijoje, užimdamas antrąją bendrąją vietą TCE su Volkswagen Golf GTi TCR SEQ. Tai trečias geriausias rezultatas savo klasėje, kurį Lietuvos komanda praėjusį sezoną pelnė Hokenheime.

READ  Svorio metimas – Kalifornijos „Golden Bears“ lengvoji atletika

Po lenktynių baudos TOTCAR SPORT RAIL EQUIP (#123, Jorge Belloc Diaz / Jorge Belloc Ruiz / Álvaro Rodríguez Sastre), kurie TCE lenktynėse finišavo antras, galiausiai buvo trečias, atsilikęs mažiau nei 20 sekundžių. GSR Volkswagen. Ispanijos komandai, kuri pernai Barselonoje taip pat užėmė trečią savo klasėje, tai antrasis podiumas iš eilės.

Nors sunerimęs dėl „keleto vibracijų“ jo elektros sistemoje, Valluga Porsche 718 Cayman GT4 CS (#205, Bradley Ellis/Leonidas Lucas/Ria Lucas/Charles Hollings) užėmė ketvirtą vietą TCE ir iškovojo solidžią pergalę. operacija. Be to, Belgijos Xwift Racing „Ligier JS2 R“ (Nr. 221, Peter Dennis / Tim de Burley / Steven Deolph) ir PR-V Porsche 718 Cayman GT4CS (Nr. 225, Herve Houdry / Christian Gloz) užėmė aštuntą ir devintą vietą. apskritai TCE, kad platforma priartėtų prie TCX klasės.

Anksti kovojęs dėl TCE prizininkų pakylos po trečio važiavimo savo klasėje vakar, Wolf-Power Racing Audi RS3 LMS TCR (nr. 116, Jasmin Preisig / Fabian Danz / Marcus Menden) nusileido į penktą TCE reitinge. „Audi“ sekmadienio atidarymo ratą aplenkė „GSR Volkswagen“ – pralaimėjo tris ratus, bet atšoko ir finišavo kiek daugiau nei 60 sekundžių nuo „Porsche Falluga“.

Vakar Čikanos autobusų stotyje praradęs daug laiko dėl stabdžių gedimo, BBR CUPRA Leon Competición TCR (nr. 159, Chariya Nuya / Kantadhee Kusiri / Kantasak Kusiri / Munkong Sathienthirakul) sekmadienio popietę baigė nepriekaištingą važiavimą ir finišavo šešta TCE, prieš Baporą. Motorsport CUPRA TCR DSG (nr. 151, Joan Vinyes / Jaume Font). Po pergalių Dubajuje ir Mugelle Tailando BBR ir toliau pirmauja TCE tiek tarpžemyniniame čempionate, tiek Europos įskaitoje.

Po jos žlugimo NOKER lenktynių komanda galiausiai užėmė 10 vietą TCX ir viena vieta lenkė PCR Sport CUPRA Leon Competición TCR (#117, Vicente Dasi / Josep Parera / Ivars Vallers), kurie kentėjo dėl dažnų perkaitimo problemų.