Penkios esamos ir buvusios karvės ruošiasi IAAF pasaulio čempionatui

Negazuotas vanduo – Rugpjūčio 19–27 dienomis Budapešte, Vengrijoje, vyksiančiame IAAF pasaulio čempionate varžysis keli esami ir buvę Oklahomos valstijos sportininkai.

Pasaulio čempionė Chase Ealy (rutulio stūmimas) šeštadienį, rugpjūčio 26 d., mėgins apginti pasaulio čempiono titulą, praėjusią vasarą tapusi pirmąja amerikiete, iškovojusia pasaulio čempiono titulą. Ellie taip pat šiuo metu yra aukščiausią vietą pasaulyje užėmusi moteris rutulio stūmimo rungtyje, besiveržianti į čempionatą, o pasaulio lengvosios atletikos lyderių sąraše pirmauja kanadietė Sarah Mitton.

Prie Ealey Budapešte JAV stovykloje prisijungė buvę Cowgirl šalies čempionai Sinclair Johnson (1500 m) ir Kayla Edwards (800 m). Johnsonas 2019 metais iškovojo NCAA čempiono titulą 1500 metrų bėgime, o 2022 metais laimėjo JAV nacionalinį čempionatą, o praėjusią vasarą pasaulio čempionate Eugene, Oregone užėmė šeštąją vietą. JAV komandos debiutas pasaulio čempionate liepos mėnesį užėmė trečią vietą JAV čempionate.

Dabartinė kauburė Gabija Galvedit Į pasaulio čempionatą ji pateko (800 metrų) po to, kai praėjusių metų liepą iškovojo septintąjį šalies čempiono titulą. Galvidet birželio mėnesį Europos lengvosios atletikos komandiniame čempionate pagerino Johnsono mokyklos rekordą 800 metrų bėgime, o paskutiniuose dvejuose NCAA lauko čempionatuose 800 metrų bėgime užėmė antrą ir trečią vietą.

Prie „Galvydytės“ prie Lietuvos komandos prisijungia Ieva Zarankaitė (diskus), kuri 2014-17 m. metė OSU, 2017 m. buvo antroji visos Amerikos komanda ir 12 kartų yra Lietuvos čempionė.

Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas pirmąsias dvi dienas bus transliuojamas per NBC, o likusias čempionato dalis persikels į JAV tinklą. Tiesiogiai galite peržiūrėti susitikimo rezultatus čia.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Cowboys ir Cowgirls, apsilankykite okstate.com.