„Pelicans“, Valenciono centras, susitarė dėl dvejų metų sutarties pratęsimo – „Crescent City Sports“

2021 m. Spalio 6 d .; Naujasis Orleanas, Luiziana, JAV; „Orlando Magic“ gynėjas Cole’as Anthony (50 m.) Pirmojo kėlinio metu „Smoothie King Center“ („Nuotrauka: Stephenas Liu“) buvo sugadintas Naujojo Orleano „Pelicans“ centro žaidėjo Jonas Valančiūnas (17 m.).

Naujojo Orleano „Pelicans“ pratęsė savo ne sezono valdymo sutartį su Jonu Valančiūnu, kol centras sužaidė pirmąsias reguliaraus sezono rungtynes ​​komandoje.

Valančiūnas ir „Pelicans“ susitarė dėl dvejų metų 30,1 mln. JAV dolerių pratęsimo iki 2023–24 m.

„Pelicans“ patvirtino, kad buvo susitarta dėl pratęsimo, tačiau sandorio sąlygos nebuvo paskelbtos pagal komandos politiką (žr. Žemiau).

Naujasis Orleanas įsigijo 29 metų lietuvį iš Memfio per trijų komandų tarpsezonį, kuris taip pat pasiuntė Devonte’ą Grahamą į „Pelicans“ pasirašyti ir prekiauti su „Charlotte Hornets“.

10 -ąjį sezoną NBA pradėjęs Valancionas praėjusį sezoną per 62 „Grizzlies“ rungtynes ​​pelnė 17,1 taško, atkovojo 12,5 kamuolio ir atliko 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Jonas Valaninas sutinka pratęsti sutartį

2021 m. Spalio 20 d

Naujasis Orleanas – Naujojo Orleano „Pelicans“ ir centras Jonas Vallanianas paskelbė pratęsiantys kontraktą keleriems metams, šiandien paskelbė komanda. Remiantis komandos politika, sandorio sąlygos nebuvo atskleistos.

„Džiaugiamės galėdami tęsti santykius su Jonu“, – sakė krepšinio operacijų vykdomasis viceprezidentas Davidas Griffinas. „Jo gilus noras likti čia ir santykiai su komanda, treneriais ir organizacija yra viskas, ką norime jam sukurti“.

Valančiūnas, 6–11, 265 m., Kurį Naujasis Orleanas įsigijo sudarydamas trijų komandų susitarimą su „Charlotte“ ir „Memphis“, 2020–21 metų sezone „Grizzlies“ ekipoje pasirodė 62 rungtynėse (61 startas), vidutiniškai pelnydamas 17,1 taško. 12,5 atkovoto kamuolio ir 0,9 blokavimo per 28,3 min. (Aukščiausias lygis karjeroje) per rungtynes, o geriausiu lygiu iš aikštės mesti 59,2 proc. Devyniolika metų NBA veteranas, kurį Toronto „Raptors“ 2011 m. NBA drafte iškovojo penktą kartą, sužaidė 621 karjeros rungtynes ​​(592 startai) su Toronto ir Memfio ekipomis, vidutiniškai per 25,6 minutės per rungtynes ​​pelnydamas 12,9 taško, atkovodamas 9,2 kamuolio ir atkovojęs 1,0 metimo. 56,6 proc. Valančiūnas per savo karjerą taip pat dalyvavo 48 atkrintamosiose varžybose (41 startas) ir vidutiniškai pelnydavo po 12,9 taško, atkovodavo po 9,5 kamuolio ir atkovodavo po 1,0 kamuolio.

READ  ISL 2020–21 | Laimėjimas buvo svarbus norint išlaikyti spaudimą kitoms komandoms, pripažįsta Owenas Coyle'as