„Pelicans“ darosi vis kietesnis ir dominuoja antroje pusėje, kol susijungia su „Suns“ – „Crescent City Sports“

Sekmadienio vakarą gerbėjams atvykus į Smoothie King, jų laukė raudoni marškinėliai su šūkiu „Tu turi kovoti“. Pasiskolinęs mantrą, kurią New Orleans Pelicans treneris Willie’is Greenas palinkėjo savo komandai, tai buvo tinkamas momentas, kai namų komandai reikėjo laimėti atkrintamąsias.

Dvejose Vakarų konferencijos serijos rungtynėse su Finiksu „Big Trejetas“ buvo didžiausias iš dviejų „Pelicans“.

Nors Brandonas Ingramas ir CJ McCollum atliko savo vaidmenį šiose dvejose rungtynėse – viena pergalė, vienas pralaimėjimas – trūko trečiojo rato, kuris buvo visą sezoną.

Jonas Valanquenas per šias dvejas rungtynes ​​surinko 16 taškų ir pataikė tik 12 iš 35 už aikštės ribų, todėl „Pelicans“ ryžtingai išėjo į savo įsisenėjusią poziciją anksti ir dažnai puolime.

Įdėtos pastangos davė vaisių, nes „Pelicans“ 118:103 nuleido „Suns“ prieš parduodančią minią „Smoothie King Center“, kol serija pasiekė 2:2.

Valancioniečiai surinko 26 taškus, surinko 15 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Ne mažiau įspūdinga ir tai, kad Valanciono pardavimai buvo tik vienas. Jis buvo 9 iš 15 pakilęs nuo žemės.

Vos šešis taškus per trejas rungtynes ​​pelnęs lietuvis per pirmąjį ketvirtį pelnė devynis ir išvedė „Pelicans“ ekipą 25:22.

Ingramas buvo įprastas išskirtinis savęs atstovas – pelnė 11 taškų, o DeAndre’as Aytonas, surinkęs 10 taškų, įrodė, kad yra dygliuotas Naujojo Orleano ekipoje.

Naujasis Orleanas padidino pranašumą iki 39:31, likus kėliniui 8:41, tačiau likusią antrojo ketvirčio dalį „Suns“ įveikė „Pelicans“ 20:10.

Pirmajame kėlinyje Finiksas pirmavo 7:1 ir užbaigė rungtynes ​​ir pirmavo 51:49.

„Suns“ dažais 34:22 pranoko „Pelicans“ ir 22:21 pranoko Naująjį Orleaną. „Pelicans“ prametė penkis baudos metimus, o „Suns“ atliko 19 rezultatyvių perdavimų Naujajam Orleanui – tik 10, tačiau „Pelicans“ atsiliko tik dviem taškais.

READ  Užsienio reikalų ministras Bilawal Bhutto Zardari išvyksta į Vokietiją

Ingramas rungtynes ​​baigė 14 taškų, o Valančiūnas ir McCollumas – po 11. Eatonas Finiksui pelnė 14 taškų. Ingramas (1 prieš 5) ir McCullum (1 prieš 7) buvo 2 prieš 12 tritaškių diapazone kėlinyje.

Naujasis Orleanas buvo tik 3 iš 16 (19 %) tritaškių.

Tada atėjo trečiasis kėlinys, kuris kiekvienose rungtynėse priklausė „Pelicans“.

Ingramas pelnė pirmuosius šešis trečiojo kėlinio taškus Naujojo Orleano ekipai ir asistavo prie kitų dviejų krepšių – Valančo dėjimo ir Jacksono Hayeso.

Naujasis Orleanas iškovojo septynių taškų pranašumą 61:54 ir vėl 75:68, o trijų kėlinių pabaigoje penkiais iš eilės Devonte’o Grahamo taškais pirmavo 84:74.

Ingramas kėlinyje buvo fenomenalus – pelnė 16 taškų.

Naujasis Orleanas trečiajame kėlinyje dominavo jau ketvirtąsias rungtynes ​​iš eilės.

Per keturias serijos rungtynes ​​Naujasis Orleanas visose rungtynėse pranoko Finiksą 137:93 skirtumu.

Naujasis Orleanas išsiveržė į priekį 101:85, likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes.

Skaičius išaugo iki 109:91 ir abu treneriai stojo į savo vietas 2:24.

Jose Alvarado ir Herbas Jonesas gynėsi kaip išprotėję, priversdami savo komandos draugus ir gerbėjus skanduoti Alvarado vardą.

Matyt, Alvarado masiškai pateko į Chriso Paulo galvą ir į saulės galvas.

Ketvirtajame kėlinyje nuosaikus elgesys Monty Williamsas, kaip ir Aaronas Holiday, patyrė techninę klaidą.

McCollumas pelnė 18 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Didysis trejetas surinko 74 taškus, atkovojo 28 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. To reikėtų, jei Naujasis Orleanas baigtų didžiulę katastrofą ir laimėtų seriją.

Jonesas pelnė 13 taškų, blokavo 3 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo du kamuolius ir atkovojo 2 kamuolius.

Larry Nance’as jaunesnysis pelnė šešis taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Grahamas skyrė savo komandai vertingų puolimo minučių, pelnydamas aštuonis taškus, įskaitant 2 iš 3 iš tritaškių. Alvarado pelnė penkis taškus, atkovojo du kamuolius ir atkovojo du kamuolius.

READ  NBA DFS 2-2-23 „Yahoo“ suskirstymas

Antrajame kėlinyje Naujasis Orleanas dominavo lentose ir laimėjo šią kovą 48:39. Finiksas pataikė 51 procentą aikštės ir vis dar yra plakamas, daugiausia dėl to, kad „Pelicans“ 32:10 prie baudų metimo linijos laimėjo prieš „Suns“.

Pirmąją „Pelicans“ pergalę namuose iškovojo „Suns“.

Penktosios rungtynės vyks antradienio vakarą 21 val. Finikse, o laimėjus ketvirtadienio vakarą Naujajame Orleane vyks šeštosios rungtynės.

Jei Didysis trejetas gali padaryti savo ir jei Alvarado ir Jonesas galės toliau gintis taip, lyg rytojaus nebūtų, ir rodyti kelią savo komandos draugams, kurie kovoja toliau, rytoj po ketvirtadienio vakaro bus dar vienas.