Pasaulio U-23 imtynių čempionatas: Indija iškovojo tris graikų-romėnų medalius, kad galėtų parašyti istoriją

Indija laimėjo pasaulio U-23 čempionatą, kad įžengtų į istoriją ir iškovojo dar du bronzos medalius graikų-romėnų kategorijoje, o trečiadienį iškovojo tris rekordinius medalius. Ispanijoje vykstančiame pasaulio imtynių iki 23 metų čempionate Nitschas iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 97 kg, nugalėjęs brazilą Igorį Fernandą Alvesą de Queruziną. Indijos imtynininkas visiškai dominavo prieš Brazilijos imtynininką ir laimėjo 10:0, suteikdamas Indijai trečiąjį medalį.

Svorio kategorijoje iki 72 kg Vikas įveikė japoną Daigo Kobayashi ir parsivežė bronzos medalį. Ispanijos imtynininkas laimėjo taškais 6:0 ir suteikė Indijai antrąjį medalį. Indijos rinktinė parašė istoriją po to, kai pirmą kartą pasaulio U-23 imtynių čempionate graikų-romėnų stiliumi iškovojo tris medalius.

Anksčiau Saganas iškovojo pirmąjį Indijos graikų-romėnų medalį U-23 pasaulio imtynių čempionate. Imtynininkas kitame etape įveikė ukrainietį Dmitrą Vasetskį ir iškovojo istorinį medalį. Indas taškais 10:10 nugalėjo savo kolegą iš Ukrainos, o pirmajame rate 3:0 įveikęs lietuvį Estesą Liaojminą, Riyadis ketvirtfinalyje 0:8 nusileido moldovui Alexandrine’ui Goto.

Tačiau Saganas vengė bronzos medalio per pakartojimo sistemą, kai Goto pasiekė 77 kg svorio rato finalą, o tūzas abiem rankomis sugriebė galimybę įrašyti Indijos istoriją. Pasaulio iki 23 metų imtynių čempionate Indija patyrė didelį smūgį po to, kai Ispanijos ambasada 21 nariui iš 30 komandos narių atsisakė išduoti vizą įvažiuoti į Ispaniją.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, atsisakymo išduoti vizą priežastis – žaidėjų ketinimai išvykti iš teritorijos nepasibaigus vizos galiojimui. Pasaulio čempionatai, bet tik devyni buvo apdovanoti po to, kai Ispanijos ambasada atsisakė išduoti vizas 21 imtynininkui. WFI prezidentas Prijbhushanas Charanas Singhas labai apgailestavo, kad Ispanijos ambasada atsisakė išduoti vizas 21 Indijos 30 žmonių komandos nariui U-23 pasaulio imtynių čempionate.

READ  Lietuvių nėriniais dažytas skeletas Pasaulio centre Taims aikštėje švenčia savo 30-metį

„Taip atsitiko pirmą kartą. Kai turnyras skiriamas šaliai, yra sąlyga, kad jie nedraudžia atvykti žaidėjams iš bet kurios šalies, net žaidėjams iš šalių, su kuriomis jie turi įtemptus santykius.” Eikite į ANI. „Labai gaila, kad taip atsitiko. Azijos čempionatas įvyko prieš dvejus metus ir tuo metu mūsų santykiai su Pakistanu buvo labai įtempti. Nepaisant to, Pakistano žaidėjams suteikėme vizas, viešbučius, apsaugą ir saugiai nuleidome juos prie Vagos sienos. po Antrojo pasaulinio karo“, – pažymėjo jis.Devyni iš 30 žaidėjų, gavusių vizas, ir tie, kurie atsisakė išduoti vizą, turėjo patvirtinamuosius dokumentus iš vyriausybės ir turnyro organizatorių.(Ani)

(Šios istorijos neredagavo „Devdiscourse“ darbuotojai ir ji automatiškai sugeneruojama iš bendrinamo sklaidos kanalo.)