„Partizan“ įveikė Antverpeną ir iškovojo 3×3 pasaulio turo titulą

Serbijos „Partizan“ atlaikė galingą Belgijos Antverpeno „Topdesk“ puolimą ir iškovojo pirmąjį pasaulyje „World Tour Masters“ titulą, 2023 m. FIBA 3×3 World Tour Manama Masters finale 16:15 stulbinančia pergale prieš gausią minią specialiai pastatytoje aikštelėje. Vakar vakare Bahreino finansiniame uoste.

„Partizan“ titulą dar labiau pavertė tai, kad vakar jie turėjo patekti į grupių etapą per atrankos burtus.

Tačiau prasidėjus dešimties minučių finalui komanda nerodė jokių nervingumo ženklų ir trečią minutę pirmavo 4:2, o po penkių minučių Antverpenas išlygino rezultatą 7:7.

Po dviejų minučių dvi komandas jau niekas neskyrė, o švieslentėje rezultatas buvo 10:10, o po minutės – 11:11.

Tačiau rungtynėms prasidėjus devintai minutei „Partizan“ pirmavo 13:12, o likus 90 sekundžių iki rungtynių pabaigos komanda pirmavo dviem taškais – 14:12.

Antverpenas kažkokiu būdu atsitraukė ir vėl išlygino rezultatą 14:14, likus 45 sekundėms.

Tačiau „Partizan“ vėl išsiveržė į priekį dviem taškais – 16:14, o likus kiek daugiau nei 30 sekundžių, Antverpenas liko per tašką – 16:15, o likus 20 sekundžių.

„Partizan“ patyrė spaudimą, tačiau Belgijos komandai nepavyko išnaudoti keleto gerų progų pelnyti įvartį, o kai pasigirdo garsinis signalas, signalizuojantis apie Serbijos komandos pergalę, „Partizan“ žaidėjai iš pradžių nepatikliai apsidairė, o vėliau įsiveržė į laukines šventes.

Anksčiau pusfinalyje Antverpenas trumpai pasistengė prieš Lietuvos komandą Marijumpole Mantenga, Belgijos komandai iškovojant pergalę 21:10, o „Partizan“ pusfinalyje 21:19 sunkiai įveikė Kinijos „Hangzhou“ komandą.

Prieš tai baudinių metimų konkursą laimėjo Kinijos Futian komandos žaidėjas Thibautas Vervoortas, o dunk konkursą laimėjo Tony Crosby II.

Tuo tarpu „Al-Najma“ vyrų vietinių komandų varžybų finale įveikė „Al-Ittihad“ 21:10, o Kataro „Doha Expo“ komanda 21:9 nugalėjo „Al-Manama“ moterų finale, abi rungtynės buvo sužaistos dar nesutemus.