Pagalbos ranka Ian Broclow berniukams suteikia sveikintiną sėkmę

Labai geras iš Šiaurės Airijos. Tiesa, padėtis negalėjo pablogėti po stulbinančio praėjusio mėnesio antrojo kėlinio žaidimo Sofijoje, tačiau gerbėjai nori pamatyti Iano Barclaffo puslapį – jaudinantį, organizuotą, pavojingą nuo rungtynių pradžios ir kupiną nuotykių.

Pirmajame kėlinyje buvo fantastiška akimirka, kai pasaulio čempionato atrankos rungtynes ​​1:0 laimėjo prieš lietuvius. Bedi McNair, kuris pasirodo esąs George’as Festa dešinėje, žiauriai pataiko į gynėją šalia krūvos, kol George’as Saville’as gali įmušti kryžių.

Prisiminkite, kad McNairas žaidė kaip trijų žaidėjų gynėjas! Patogumas, kai šalia yra Johnny Evansas, suteikia jums komforto! Tai sveikintinas „Leicester“ žvaigždės papildymas tarptautiniame futbole.

Jei McNairo magija buvo atskira akimirka, tai Ali McCann vėl buvo atskiras žaidėjas. Kokį išsilavinimą jis įgyja vidury parko su puikiuoju Stevenu Davisu. Tai panašu į PHD studijas vidurio aikštėje su geriausiu mokytoju miestelyje. Kol kas su Šiaurės Airijos marškinėliais McCanno pažymys skiriasi.

Shane’as Fergusonas taip pat turi būti pagirtas už tai, kad surengė dar vieną puikų žaidimą rinktinėje kairiojo krašto fone, aplenkdamas Jamalą Lewisą šioje pozicijoje.

Nedaug gerų naktų vadovaujant Baracklow, bet tai tikrai vienas vakaras ir niekada nebus pamirštas po 17-mečio Notingemo miško puolėjo Dale’o Tayloro debiuto aikštėje, kurioje jis sužaidė pirmąsias rungtynes. Linfieldui tebuvo 15 metų.

„Windsor Park“ žiūrovai džiugino tai ir visą žaidimą, meiliai plojo komandai išeinant iš aikštės, pasibaigus patogiai pergalei Beno Chutko įvarčiu pirmame kėlinyje.

Žiūrovams sklandžiams rezultatams pasiteisinus, daug progų buvo atmesta ir neįleisti du įvarčiai. Šiaurės Airija vis dar turėtų būti gydoma vaistais nuo didelio atsparumo, bet tai kitai dienai.

Šių trijų taškų pakanka, kad Šiaurės Airija pasaulio čempionate neužimtų paskutinės vietos. Jei pirmadienio vakarą Belfaste vykę „Euro 2020“ nugalėtojai nuspręs prieš Italiją, taip pat yra tikimybė, kad „Barrack“ vyrai užims trečią vietą.

READ  Genomas išduoda debeto korteles įmonėms

Vadovas norėjo šią akciją užbaigti plačiau ir dabar tam yra galimybė. Italija, žinoma, turės rimtesnę pusę ir daug kietesnį riešutą nei lietuviai, tačiau gali dalyvauti rungtynėse su Roberto Mancini auklėtiniais, kurie tiki, kad Šiaurės Airija yra šoko galimybė.

Šiaurės Airijai atėjo laikas dar kartą pasinerti į masyvią galvos odą atšiauriame Vindzoro parke.

Nuo pirmojo švilpuko praėjusią naktį buvo tik vienas galas.

Ši komanda pagaliau patyrė optimizmo bangą po to, kai Michaelas O’Neillas paliko vadovo darbą, ir jis persiliejo tarp Šiaurės Airijos gerbėjų.

Kai nebuvo daug vyresnių žaidėjų, jauni žaidėjai, tokie kaip Shine’as Lavery ir Danielis Ballardas, pateko į banką, palikdami vilniečius 4:1 „Barclays“ pusėje.

Po šios pergalės prieš Lietuvą sekė draugiška pergalė 1:0 prieš Estiją ir be įvarčių lygiosiomis su Šveicarija C grupėje, kad pasaulio čempionato kvalifikacija būtų gyva. Po pralaimėjimo 2:0 Šveicarijoje praėjusį mėnesį, praėjusį mėnesį jie buvo palaidoti kito tarptautinio lango pabaigoje po prieštaringai vertinamo Lewiso atleidimo ir pralaimėjimo Bulgarijoje 2:1 prieš Šiaurės Airiją. Tačiau pertrauka išsiskyrė labai pavojingai.

Nepaisant to, didieji Airijos FA laimėtojai nusprendė pasiūlyti „Barracks“ naują kontraktą, kurį rėmėjai sutiko prieštaringai. Tai buvo pirmosios rungtynės, sužaistos elektros srovės viduryje pasibaigus sandoriui. Žalioji ir baltoji armija visada teikė šį skaičių.

Bailey, kuris kampanijoje atrėmė du baudinius, pasižymėjo kartu su Peacocku-Farrellu, Evansu, Craigu Cathcourtu ir McNairu.

Stuartas Dalasas ir Fergusonas buvo pasamdyti kaip sparneliai, o kapitonas Davisas užpuolė McCanną ir Savile’ą vidurio aikštėje su Connoru Washingtonu ir Joshu Magniesu šalia.

Po minutės apmąstymų, kad pripažintų priminimo laikotarpį, Kobe užėmė 131 vietą tarptautinėse rungtynėse ir žaidė aukščiausiame lygyje savo 95-ajame turnyre. Koks tautos tarnas.

READ  Į Latviją atvyksta 5 kartus mažiau rusų nei į Estiją ir Lietuvą

Pagrindinis puslapis prasidėjo nuo priekinės pėdos. Jie turėjo būti du per 15 minučių, kai McCannas įmušė skanų Fergusono skersinį kamuolį šiek tiek plačiau, o paskui žiūrėjo į Vašingtoną su laiku ir erdve po sudėtingo vartininko Ernesto Setcus žaidimo dešinėje, išgelbėjusį puikų McCaino perdavimą. Charltono puolėjas.

Šiaurės Airijos puolėjai galėjo ir nepataikyti į tinklą, tačiau tai padarė 17-ąją minutę Sutkuose, Lietuvoje. Jo problema buvo ta, kad tai buvo neteisinga pabaiga.

Chadkesas prarado guolius dėžėje, kai bandė sugriauti McNairo „Swinging Corner“ kampą, o McKenzie spaudžiamas paskutinį kamuolį perdavė Setcus, kad suteiktų „Barclays“ vertą persvarą.

Gyvybingas McCannas manė, kad kito reido metu padvigubino pranašumą taikydamas slydimo taisyklę, ir nusivylė, kai priešais Mahenisą buvo iškelta vėliava dėl nuošalės prieš vartininką ir nutraukė žaidimą.

Jame dominavo tie, kurie vilkėjo žaliai. Žinoma, įvarčių bus daugiau. Niekas nesitikėjo, kad Lietuva turės progą pasižymėti, o tai įvyko po to, kai laimingą rikošetą iš aikštės išmušė Justas Lasikas. Povas-Farrellas stovėjo aukštai ir išgelbėjo kojomis.

Šiaurės Airija pažengė į priekį paskutiniuose pirmojo kėlinio etapuose.

Po smūgio į McNairo kampinį Magenis negavo įvarčio, ​​nes jį nustūmė gynėjas. „Hull City“ puolėjas negalėjo tuo patikėti ir nustebo, kai po kelių minučių jo kadras buvo išsaugotas. Tada McNair paliko Saville įvartį po klasės.

Dominavimas tęsėsi ir po pertraukos. McCannas, Saville’as, Magennisas ir Vašingtonas galėjo pelnyti įvartį prieš atvykstant kūdikiui Taylorui iš Tigers Bay.