„Pacers“ nugalėjo „Grizzlies“, o Dumantas Sabonis dominavo

INDIANAPOLIS – Indianos „Pacers“ treneriui Nate’ui Bjorkgreenui sekmadienio pražūtis Filadelfijai – žaidimas, kuriame „Pacers“ pirmavo iki 20 ir ketvirtame kėlinyje įveikė 37: 15 ir pralaimėjo devynis, galbūt įvyko dar prieš jam perėmus komandą.

Nesvarbu. Net nenorėjau atsakyti į klausimus, kaip jo komanda atsakys antradienį namuose prieš Memfį. Tačiau susidūrus su panašia sprendimų priėmimo pažanga, kuri trečiajame kėlinyje išaugo net iki 25, panašu, kad „Pacers“ išmoko savo pamoką.

Pirmaujanti 19 taškų per paskutines 12 minučių, Indianos valstija niekada neužsiminė apie nuosmukį ir laimėjo rezultatą 134–116 prieš sezono aukščiausią tašką mače, kuris retai jautėsi taip arti. Pergalė sutrukdė pirmajai trijų pralaimėjimų serijos serijai, nes praeitą vasarą ji nušlavė pirmąjį atrankos etapą prieš Majamį Orlande – ir pirmąjį reguliariajame sezone nuo tada, kai praėjusių metų vasario 1 d.

Doilis:„Pacers“ turi žaidėjų trenerį. Kaip tai veikia?

Pirmame kėlinyje 24 taškų pastanga ir 11 atkovotų kamuolių varomas Dumantas Sabonis vedė „Pacers“ komandą 32 taškais, 13 taškų, 15 smūgių ir 2: 2 iš arkos ribų. Jis taip pat sugebėjo sumažinti 13 atkovotų kamuolių prieš savo 19-ą dvigubą įvartį šiame sezone. Malcolmas Brogdonas jį sekė 23 taškais pataikęs 9 iš 16 metimų ir 3 pora kartu su septyniais rezultatyviais perdavimais. Milesas Turneris, kaip ir Sabonis, finišavo 22 taškų ir 11 lentų dvitaškiu.