Olimpinis 800 m bėgimo čempionas Davidas Rudisha po avarijos yra gerai

Kylie Humphreys Ji iškovojo 30-ąją bobslėjaus pasaulio taurės pergalę, kai vėl susitiko su olimpiniu brachiomenu. Kaisha Luv Ir sekmadienį laimėjo Lake Placid, Niujorke.

Triskart olimpinis čempionas Humphreysas įveikė olimpinį čempioną vos 12 šimtųjų sekundės skirtumu. Laura Nolte Iš Vokietijos, renkantis dvitakčius laikus.

Nuo 2021 m. gruodžio 5 d. Humphreys iškovojo pirmąją pasaulio taurės pergalę dviejų moterų rogutėmis. Jos šešias lenktynes ​​trukusi sausra dviejų moterų finale buvo ilgiausia per daugiau nei septynerius metus.

Humphreys pasiekė 29 moterų pasaulio taurės pergales. Pernai vasarį olimpinėse žaidynėse debiutavęs „Monobob“ šį sezoną pateko į pasaulio čempionatą. Humphreysas prieš dvi savaites laimėjo Monopop pasaulio taurę Park City, Juta.

Vokiečių pensininkas Sandra Krizė Jam priklauso moterų rekordas – 46 pasaulio čempionatai.

Humphreys iki šiol šį sezoną lipo ant prizininkų pakylos visuose trijuose moterų pasaulio taurės turnyruose ir yra antras po Vokietijos. Kimas Kaleckis.

Nuo vasario mėn. olimpinių žaidynių 37 metų Humphreys sakė, kad ketina pailsėti per šį ketverių metų ciklą, kad galėtų sukurti šeimą, o vėliau grįžti į 2026 m. Milano-Kortinos žiemos žaidynes. Tapusi pirmąja olimpine bobslėjininke, sulaukusi 40 metų, ji Socialiniuose tinkluose dalijasi savo patirtimi su IVF ne sezono metu.

„Padarėme pauzę, kad galėčiau eiti ir varžytis šį sezoną, išlaikyti savo pasaulio reitingą, kad galėčiau toliau dirbti siekdamas savo 2026 m. tikslų, o kovo mėnesį grįšime implantuoti embrionus, kuriuos paėmėme. Ji pasakė. Pagal TeamUSA.org.

Ilgametis Humphreyso varžovas, penkiskart olimpinis medalininkas Ilana Myers Taylorplanuoja grįžti į varžybas su antrąja gimimu šiame olimpiniame cikle ir taip pat gali pagerinti seniausios olimpinės bobslėjininkės rekordą.

25 metų Love 2020 metais sprinto sportą perėjo į bobslėjų, o mažiau nei po dvejų metų pateko į olimpinę komandą. Dviejų moterų olimpinėse varžybose užėmusi septintąją vietą su Humphreys, ji šį rudenį pradėjo varžytis žemesnio lygio Šiaurės Amerikos taurės varžybose.