Oklahomos lengvosios atletikos universitetas

ParyžiusTayloras Robertsonas Ji palaidojo aštuonis iš paskutinių devynių tritaškių bandymų ir ketvirtadienį atvedė Oklahomą 90:73 į priekį prieš lietuvę antrosiose Prancūzijos turo rungtynėse.

Netrukus jis iš pradžių turėjo žaisti Lietuvos iki 23 metų rinktinėje ir atsidūrė Lietuvos rinktinėje, kurioje gausu geriausių talentų Europoje.

Oklahoma anksti šoktelėjo į viršų Liz Scott Jis pelnė penkis lengvus taškus, iš kurių trys buvo 1 ir 1, ir įpusėjus žaidimui „Sooners“ atvedė 11:5. Per kitas penkias minutes abi komandos įkaista ir surinko po 30 taškų, kai po 10 minučių OU 27-19 išsiveržė į priekį.

Antrajame kėlinyje lietuviai kovėsi, o likus minutei iki kėlinio pabaigos 39 rungtynes ​​išlygino. Per pertrauką siekdami įgyti persvarą „Sooners“ gavo kibirą braškių privalumai Ir Robertsonas pastūmėjo OU į 44:39. Robertsonas, visų laikų pirmaujantis OU tritaškių metimas, konkursą pradėjo 0 iš 7 nuo gilių tritaškių, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje grimzdo vienas į kitą, kad apšiltų.

Robertsonas ir toliau liejosi trečiajame kėlinyje, įveikdamas keturis padavimus iš eilės, o Oklahomos pranašumas išsiplėtė iki 13, 58:45, o trečiajame ketvirtyje liko 5:30. pradelstų kibirų Liz Scott Ir Rena Scott OU pranašumas po trijų išaugo iki 71:57.

Likus vos 10 minučių lietuvė padarė paskutinį postūmį, įmušdama pirmus du paskutinio freimo krepšius ir sumažindama skirtumą iki 10, kol OU vėl įsibėgėjo ir padidino atotrūkį 19 prieš. Kirsten Johnson Pergalės ir įmušamos pergalės 90:73.

Robertsonas pelnė 24 taškus, surinkęs 8 iš 15 iš aikštės, visi iš gilumos. Liz Scott Jis pridėjo 14 taškų, šešis atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus bei daugiausiai minučių rungtyniavo prieš kur kas didesnę Lietuvos komandą. Totas pradėjo nežaibiškai ir į priekį vedė penkis rezultatyvius perdavimus, pelnydamas 12 taškų ir surinkęs penkias lenteles.

READ  Grįžęs į kelią, Ksavjeras aplanko Oklandą.

Palaiko vyrų komanda ir Oklahomos treneris Porteris Moseris, kurie šią savaitę buvo Paryžiuje, Sooners sutriuškino 13 tritaškių, kuriuose dalyvavo penki skirtingi žaidėjai. Komanda atkovojo 44 kamuolius ir atliko 24 rezultatyvius perdavimus per 30 įvarčių.

Penktadienį, 10 val. BST, Oklahoma su ta pačia Lietuvos komanda susigrąžins savo Prancūzijos turą, kad užbaigtų Prancūzijos turą ir šeštadienį grįš namo.