Nuostabų Charcoal pasirodymą nustelbė sėkmingas „Kings Defender“ smūgis „Siren / News“

Nuotr.: AFP-Scanpix

Nutr. „AFP-Scanpix“

Stephenas Curry puikiai pasirodė, kai „Golden State Warriors“ (1-1) atsikratė 19 taškų deficito, tačiau vis tiek džiaugėsi laimėjęs Sakramento „Kings“ (2-1) namuose.

„Kings“ pergalę išplėšė sėkmingu tritaškių sirena pasižymėjęs Kyle’as Guy 114: 113 (25:27, 37:20, 26:34, 26:32).

23-ejų ranka išspyrė kamuolį iš aikštės pusės ir peršoko Keviną Looney, kuris atėjo jo keliu, pradėdamas tolimą metimą, kuris suteikė „Kings“ antrąją pergalę prieš sezoną.

Puikiai „Warriors“ komandoje žaidusi Carrie per 28 minutes pelnė 29 taškus (6/8 dvit., 5/13 trit., 2/3 baud.), Atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, 4 kartus blokavo ir padarė vieną klaidą.

„Kings“ trečiojo kėlinio pradžioje numetė „Warriors“ 19 taškų (66:47), tačiau po galingo ketvirčio svečiai sumažino deficitą iki 7 taškų (81:88).

Lemiamame kėlinyje „Warriors“ perėmė iniciatyvą. Bradas Forestmakeris realizavo baudas, Damienas Lee atliko sėkmingą bandymą link krepšio, Marquezas Chrisas sumontavo iš viršaus, o „Warriors“ laimėjo 11: 0 divizioną ir pasvėrė rezultato naudai – 106: 104.

Likus 44,1 sekundės Calebas Wessonas pataikė baudą, kad padidintų „Warriors“ persvarą iki 4 taškų (113: 109). Po kitos atakos Robertas Woodardas sustojo ant karaliaus nugaros (111: 113).

Paskutinėje „Warriors“ atakoje Lee pralaimėjo iš toli, o „Kings“ sugebėjo pradėti greitą ataką, kurią vainikavo sėkmingas rankos smūgis.

Vaikinas tiesiog parodė geriausią pasirodymą tarp nugalėtojų. Gynėjas per 21 minutę pelnė 20 taškų (1/1 dvit., 6/10 baud., 0/2 baud.), Atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

„Kings“: Kyla Guy 20 (6/10 Brit.), Patti Healdas 18 (5/10 Brit.), D’Aronas Foxas 17 (5/6 Div., 1/7 Brit.), Hasanas Whiteside’as kaip 11 (5/6 dvit., 9 atk. Kam.).

Kariai: Stephenas Curry 29 (6/8 trit., 5/13 trit.), Markizas Chrisas 17 (3/4 trit., 9 rev. Žaidimas), Andrew Wigginsas (3/7 trit., 1/5 trit.) Ir Kelly O’Brien (2/6 tv.) Po 12, Bradas Forestmakeris 10.