Nr. 6 Arizona pabėga iš Jutos 82:64, Tubelis įmuša 32

TUCSON, Ariz. (AP) – Azoulas Tubelis iššoko viena ranka, pažvelgė į minią ir blykstelėjo bicepsu. Kita kelionė žemyn, tas pats.

Tą naktį, kai Arizona kovojo iš perimetro, Tubelis ir Wildcats parodė šiek tiek lankstumo viduje.

Tubelis surinko 32 taškus, Christianas Koloko pridėjo 16 taškų, o Nr. 6 Arizona dominavo Jutos viduje ir šeštadienio vakarą laimėjo 82:64.

„Mes (didieji) visada ieškome vienas kito, bet tai priklauso nuo to, kaip kita komanda mus gina“, – sakė Tubelis. „Tai, kaip jie mus saugojo, buvo atviri. Tai nėra taip sunku. Tai paprasta, tikrai.”

Arizonos ekipos puolimas buvo šiek tiek netikėtas anksti, kai žaidėjas Kerras Kriisa buvo sužeistas, kai per priešžaidinį valgį buvo sužeistas, žaisdamas su kai kuriais komandos draugais.

„Wildcats“ (14-1, 4-0 Pac-12) anksti kovojo su kamuoliais ir smūgiavo iš perimetro visą naktį, skirdami 3 prieš 18 iš 3 taškų lanko. Bet jie tai kompensavo daužydami į vidų.

Didžiąją nakties rungtynių metu „Arizona“ rezultatu 56:28 pranoko Jutą, įskaitant 12 taškų rezultatu 21:0, kuris apylygį žaidimą pavertė smūgiu.

„Aš tikrai metžiau iššūkį tiems dideliems vaikinams“, – sakė Arizonos treneris Tommy Lloydas. „Daug metų treniravau šį nusikaltimą, ir jūs turite kovoti, kad pasiektumėte tuos aukščiausius nuosmukius. Jei nekovosi, jų nebus. Negausi jų tiesiog iš oro.

Juta atvyko į dykumą jau būdama nepalankioje padėtyje – 7 pėdų jaunesnysis Brandenas Carlsonas praleido antrą žaidimą iš eilės, sirgdamas apendicitu.

„Utes“ (8-9, 1-6) efektyviai sulėtino „Wildcats“ ekipą iki pat antrojo kėlinio, o tai leido jiems tvyroti. Fizinis Arizonos didžiūnų mušimas smarkiai pareikalavo, o Juta sunkiai pasirūpino kamuoliu ir apvertė jį 20 kartų.

Abu Gachai surinko 12 taškų ir pirmauja Jutos, kuri pralaimėjo penkis iš eilės.

READ  Vienišiai: taisyklės pakeitimai, Tatumas, Goodwinas, Cavanaughas, Options

„Jie mus tiesiog nualino, ypač dažydami savo 4 ir 5 bei fiziškumą“, – sakė Jutos treneris Craigas Smithas.

Arizona kartais sunkiai svyruodavo su Kriisa rikiuotėje, o apsaugininko nebuvimas anksti pablogino situaciją prieš Jutos komandą, kuri sugebėjo sulėtinti tempą.

„Wildcats“ anksti metė keletą laukinių perdavimų, įskaitant porą, kuri įplaukė į minią ir iki kėlinio praleido 10 kamuolių. Arizonai taip pat buvo sunku anksti pataikyti metimus, nes Juta kontroliavo tempą.

„Jie mus nustebino tam tikra rotacija“, – sakė Lloydas.

Tubelis neturėjo problemų pataikyti metimus. Lietuvos didvyris ne kartą pateko į krepšį laisvais mušimais dėl dunkų ar greitų metimų po apačia. Iki kėlinio jis pelnė 16 taškų, o Arizona galiausiai atrado puolimo vagą vėlai, pasinaudodama rezultatu 12:4 ir įpusėjus rezultatui 34:31.

Antrajame kėlinyje jis ir toliau derėjosi: keletą kartų iš karto pataikė laisvų kamuolių ir pelnė tris krepšius iš eilės rezultatu 21:0, o tai išvedė Arizonos ekipą 67:45.

Tubelis atmušė 14 iš 24 nuo parketo, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Tiesiog neturėjome atsakymo dėl Tubelio“, – sakė Smithas.

DIDELĖ NUOTRAUKA

Juta: „Utes“ sugebėjo anksti sumažinti žaidimą iki norimo tempo, tačiau susidėvėjo prieš Arizonos dydį.

Arizona: „Wildcats“ pademonstravo savo universalumą ir iškovojo pergalę, nors ir stengėsi, kad perimetro metimai nukristų.

SUSTABDYTI MATHURIN

Juta efektyviai pavertė sunkią naktį Arizonos rezultatyviausiam Bennedictui Mathurinui.

Marco Anthony vadovaujami „Utes“ atmušė antro kurso gynėją iki 11 taškų – septyniais mažiau nei jo vidurkis – pataikę 4 iš 11.

Problema: jie kartais pamiršdavo kitus Arizonos žaidėjus.

„Jis vis tiek turėjo įtakos žaidimui, nes kelis kartus buvome užklupti ekrano/riedėjimo gynyboje, kur buvome taip susirūpinę Mathurinu, kad nebuvome tinkamoje vietoje su pagalbos puse, todėl tai baigėsi dunksu arba ir vienas“, – sakė Smithas.

READ  Ballų broliai pasirašo sutartį su Lietuvos klubu

KRIISOS SUŽAIDIMAS

Lloydas nepateikė detalių apie Kriisos traumą, bet sakė, kad tikisi, kad jis grįš kitos savaitės rungtynėse.

„Prieš rungtynes ​​valgėme kai kuriuos vaikinus ir jis buvo sužeistas“, – sakė Lloydas. „Žinau, kad skamba beprotiškai, bet taip atsitiko“.