Novakas Džokovičius pateko į Dubajaus ketvirtfinalį

2021 m. birželio 13 d.; Paryžius, Prancūzija; Novakas Džokovičius (SRB) vyrų finale prieš Stefaną Tsitsipas (Graikija) 15-ąją „French Open“ turnyro dieną „Roland Garros“ stadione. Privalomas kreditas: Susan Mullane-USA TODAY Sports

Geriausias turnyro numeris Novakas Džokovičius trečiadienį sumušė šešis tūzus, 6:3, 7:6 (2) įveikęs rusę Kareną Chačanovą ir pateko į Dubajaus neapmokestinamo teniso čempionato Jungtiniuose Arabų Emyratuose ketvirtfinalį.

Serbas yra penkis kartus šio renginio nugalėtojas ir sieks toliau ieškoti kitos karūnos, kai kitą kartą susidurs su Jerry Vesely. Kvalifikuota Čekija išsiveržė į priekį, 6:2 6:4 įveikdama stulbinamą pergalę prieš 8-ą vietą ispaną Roberto Bautista Agutą.

Antrą vietą užėmęs rusas Andrejus Rublevas 4:6, 6:0, 6:3 įveikė Pietų Korėjos komandą Sunwoo-kun. Kitą kartą Rublevas susitiks su amerikiečiu Mackenzie MacDonaldu, kuris 6:4, 7:6 (7) įveikė serbą Filipą Krajinovičių.

Kitose rungtynėse ketvirtą vietą užėmęs italas Yannickas Seneris 7:5 6:2 įveikė britą Andy Murray. Lenko 5-as numeris Hubertas Hurkaczas 6:3, 6:2 įveikė slovaką Alexą Mulkaną. Šeštą vietą užėmęs kanadietis Denisas Šapovalovas 6:4, 6:3 įveikė japoną Taro Danielį, o lietuvis Ričardas Berankis 6:4 7:6 (7) įveikė pralaimėtoją australą Aleksejų Popiriną.