Netrukus atsakysiu, pradėkite Prancūzijos turą pergale

Ruanas, Prancūzija – Oklahomos moterų krepšinio komanda antradienio vakarą išlaikė pirmąjį savo Prancūzijos turo išbandymą ir Rowan Baskett 73:60 nusileido Rowanui.

Jie po pirmojo kėlinio greitai įveikė Prancūzijos profesionalų klubą 19 taškų skirtumu Rena Scott 14 taškų, atkovoję 9 kamuolius.

„Mums prireikė šiek tiek judėti į priekį, bet buvo labai įdomu pamatyti mūsų reakciją“, – sakė treneris. Jenny Barančič Jis pasakė. „Buvo puiku žaisti prieš tiek daug skirtingų žmonių prieš tokio aukšto lygio varžovą.

„Oklahoma“ po pirmojo freimo atsiliko 14:8, tačiau antrajame ketvirtyje pradėjo kaisti. Scott pagamino savo pirmąjį kibirą – European Expanded Paint striukę, o po to nusileido ir pastangomis suteikė OU pagreitį. Ji greitai įveikė Rowaną 25:15 ir pirmajame kėlinyje pirmavo 33:29.

„Labai svarbu, kad atsakytume taip, kaip elgėmės“, – pridūrė Barančičius. „Tai bus tikrai įdomūs metai, tai buvo puiki šios kelionės ir šių metų pradžia“.

Trečiajame kėlinyje abi komandos kovojo mažai taškų pelnę, o „Sooners Braun“ kėlinyje užėmė tik 15% aikštės, tačiau šalta atkarpa parodė, kad Barančičiaus komandos pažanga sumažėjo iki trijų taškų, patekusi į paskutinį etapą.

Ketvirtajame kėlinyje Oklahomos veteranas Maddy Williams Ji ėmėsi užduoties, kol kolegos vis maitino ją kamuoliu. Per 30 žaidimo minučių Williams pelnė tik tris taškus, bet Fort Worth prodiuserė privertė pasijusti ištempta, nes ji pelnė dar septynis taškus ir atkovojo tris kamuolius ketvirtoje vietoje. Skubiai ieškodami durklo pirmajame Prancūzijos konkurse, Skylar ventiliatorius Radau snaiperio perdavimą Aubrey Jonesaskuris palaidojo tritaškį, kad užtikrintų Oklahomos pergalę 73:60.

Oklahoma įveikė RBF rezultatu 65:38, pergale pasiekusi 19 taškų. Žaidėjai surinko 21 rezultatyvų perdavimą, vedami jaunių pavasario uogos penkios. OU išdalino turtus visą naktį rekordiniu 10 greičiau.

READ  Sirgaliai reaguoja į NFL, skatinančius aktyvius žaidėjus dalyvauti futbole 2028 m. Los Andželo olimpinėse žaidynėse; 10 juokingiausių tviterių apie didžiausias futbolo žvaigždes, su kuriomis susiduria kitos šalys

studentas Rena Scott Pirmajame veiksme su „Sooners“ ji pirmavo surinkusi daugiausiai taškų (14) ir kamuolių (9). Apginti didžiųjų 12 šeštąjį metų žaidėją Skylar ventiliatorius Blizgesys nuo suolo, pelnęs 12 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Tayloras Robertsonas Jis beveik padvigubino ir įmetė devynis taškus aštuoniais, o pridėjo tris perdavimus ir pasiekė gerą metriką.

Antradienio rungtynės buvo pirmosios iš trijų pratęstų Sooners rungtynių Prancūzijoje. Į Žemę komanda grįžta ketvirtadienį, kai 10 val. vietos laiku susigrums su Lietuvos nacionalinės programos komanda.