Neilas Lennonas Ali McCanno įvartį vertina kaip „nesąmonę“

Neilas Lennonas buvo suglumęs dėl kai kurių teisėjų sprendimų per pirmąją penktadienio vakaro pasaulio čempionato atrankos rungtynių pusę Vindzoro parke.

Šiaurės Airija pirmame kėlinyje nesėkmingai pelnė Beno Satko įvartį į priekį 1:0 prieš Lietuvą.

Per pirmąsias 45 minutes šeimininkai tris kartus įmušė kamuolį į tinklą, tačiau du bandymai buvo atmesti.

Ali McCann buvo trenktas kreida po to, kai Joshas Magnissas buvo nuteistas už žaidimo trukdymą, kai jis buvo nuošalėje.

Incidentas pateko į VAR, o pirminis teisėjo Estefano Fado sprendimas liko galioti.

Vėliau pats Magnesas buvo pašalintas galva už Verbeko pražangą, o puolėjas buvo nubaustas už lietuvio gynėjo pastūmimą, kai šis pakilo į Paddy McNairo kampinį.

Prieštaringiausias buvo McCanno neįskaitytas įvartis, nes Maginnis, regis, netrukdė lietuvio vartininkui Ernestui Šetkui.

„Tai yra nesąmonė, – sakė Lennonas „Sky Sports”. – Tikslas turi išlikti.

„Tai buvo puikus (George’o) Savile’o pjūvis, o Joshas viską daro teisingai, nors ir bando grįžti iš nuošalės.

„Tačiau jis lieka nuo kamuolio, o iš grafiko matosi, kad jis nėra vartininko akyse.

„Taigi manau, kad Šiaurės Airijai tikrai gaila, kad ji nepasiekė dviejų tikslų.

„Jis išvyko į VAR, bet jie akivaizdžiai nemato to, ką matome mes. Nežinau kodėl, nes abipusis tikslas turi išlikti.”

Lennoną taip pat suglumino teisėjo Fade’o sprendimas diskvalifikuoti Magneso smūgį galva.

„Dėžutėje gauni fizinį kontaktą, yra keli nelygumai“, – sakė jis.

„Tačiau lietuviai visą naktį lengvai krito ir, beje, gana žemiškai žiūrėjo į žaidimą.

„Kaip nebuvo pašalintos geltonos kortelės, nežinau.

„Bet aš labai užjaučiu Joshą. Kamuolys atėjo, gynėjas šiek tiek smūgiavo ir įmušė puikų įvartį. Tačiau teisėjas iškart sušvilpė.

READ  Tikrinimo punktai Lietuvoje kovai su aukštu koronaviruso plitimo greičiu

„Manau, kad yra žaidimų, kurie jame pristatomi.

„Idealiu atveju Šiaurės Airija galėtų būti trečia, o jų pozicija būtų aukšta.

Komentuodamas McCanno nelaimę, buvęs Šiaurės Airijos vidurio puolėjas Chrisas Brentas pridūrė: „Vienintelis dalykas, kurį matau, yra tai, kad Joshas yra labai arti kamuolio ir jis krenta į tinklą.

„Tačiau, kaip sakė Nealas, jis padarė viską teisingai ir bandė pasitraukti iš kelio. Tai neturėjo jokios įtakos vartininko pozicijai, nemanau, kad jis ten pateko.

„Vartininkas tikriausiai nematomas savo žaidėjui, o ne Joshui. Jis yra silpnas žaidėjas ir Lietuva išsisuko su vienu žaidėju.