NBA: „Kings“ 2:0 pirmauja prieš „Warriors“, kai Greenas buvo atleistas, o „76ers“ vėl įveikė „Nets“

LOS ANDŽELAS, balandžio 18 d.: „Golden State Warriors“ titulo gynimas yra uolėtas, kai pirmadienį 114:106 pralaimėjo Sakramento „Kings“ komandai ir pirmame atkrintamųjų varžybų rate jie atsiliko 2:0.

Kad valdančiojo čempiono padėtis būtų dar blogesnė, Draymondui Greenui vėl gresia diskvalifikacija trečiosiose rungtynėse Chase Center po to, kai buvo išmestas už tai, kad įveikė Domantą Sabonį, likusį ketvirtąjį kėlinį 7:03.

Tuo metu „Kings“ pirmavo 91:87, kai varžybos buvo atviros, kol Sakramentas atsitraukė 12 iš paskutinių 17 taškų. „Warriors“ komandai liko tik 20 prasimušimų ir 13 iš 40 tritaškių bandymų.

D’Aaronas Foxas, pelnęs 24 taškus iš 10 iš 23 ir 9 rezultatyvius perdavimus, pataikė tritaškį likus 2:17, o Sabonis padėjo Devonui Mitchellui tritaškyje 112:103, likus 1:17. Sabonis aštuonias iš 12 rungtynių pelnė 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ gynėjas Stephenas Curry pataikė tris iš 13 tritaškių ir pelnė 28 taškus bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Klay’us Thompsonas iš už lanko pataikė 5 iš 10 ir pelnė 21 tašką.

Andrew Wigginsas vėl stipriai prisidėjo su 22 taškais ir 5 atkovotais kamuoliais, o Greenas atkovojo keturis kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir aštuonis taškus prieš buvo atleistas.

Greeno incidentas įvyko, kai Sabonis krito ant žemės tarp žaidėjų, bandančių atmušti nesėkmingą Maliko Monko dvitaškį.

Atrodė, kad „Kings“ centras sugriebė Greeną už kojos, kai „Warriors“ bandė atlikti pertrauką, o tai sukėlė reakciją. Dešinioji Greeno koja stipriai atsitrenkė į Sabonio krūtinę, o lietuvis vis dar gulėjo ant žemės, kol pareigūnai peržiūrėjo pjesę.

Pareigūnai iškvietė Sabonį dėl techninės pražangos sugriebus Greeno koją, nes „Warriors“ centras prasižengė 2 kartus, dėl ko buvo atliktas automatinis išmetimas ir galimas sustabdymas.

READ  Peržiūra: „Ludogorets“ prieš Liublianą – prognozės, komandos naujienos, sudėtis

„Kings“ gerbėjai „Golden 1 Center“ Greene per peržiūrą rėkė, o „Visų žvaigždžių“ žaidėjai keturis kartus metė jiems duobes, mostelėjo ir pridėjo ranką prie ausies ragindami daugiau.

„Maxi Stars“ atidaro, o „76ers“ pirmauja 2:0

Therese Maxey pataikė šešis tritaškius, kai Filadelfijos „76ers“ pirmavo 2:0 pirmajame atkrintamųjų varžybų rate, 96:84 įveikusi Bruklino „Nets“.

Maxey pelnė daugiausiai 33 taškus po 76 taškų, įskaitant trigubą Joelio Embiido perdavimą, likus 1:54 ir atsidarė 12 taškų persvara. Maxi bendras rezultatas buvo didžiausias.

Embiidas atkovojo 19 kamuolių, 20 taškų surinko šešis iš 11 perdavimų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Tobiasas Harrisas pridėjo 20 taškų ir 12 kamuolių.

Filadelfija pademonstravo savo gylį, kai Jamesas Hardenas pelnė tik aštuonis taškus pataikydamas tris iš 13 ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ pradėjo stipriai, antrajame ketvirtyje pirmavo 10 taškų skirtumu, o Cam Johnsonas per pirmąjį kėlinį pelnė 22 taškus, bet baigė tik 28 taškais. Bruklinas naudojo tik aštuonis žaidėjus.

„76ers“ pavertė rungtynes ​​savo naudai trečiojo kėlinio pranašumu 24:14 ir pasmerkė „Nets“ septintą pralaimėjimą iš eilės po sezono, kai praėjusiais metais jį nušlavė Bostono „Celtics“.