NBA apžvalga – McCollumo 40 taškų naktis sugrąžina „Pelicans“ į vėžes

Naujojo Orleano „Pelicans“ ketvirtadienį grįžo į pergalių kelius, kai CJ McCollum pelnė 40 sezono rekordą rezultatu 126:117 pergalę prieš sunkiai besiverčiančią San Antonijaus „Spurs“.

Trečia Vakarų konferencijoje esanti „Pelicans“ pergale nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, kurią taip pat pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių Lietuvos gynėjas Jonas Valančiūnas.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Pelicans“ pirmavo 94:75 ir, nors leido San Antonijui ketvirtajame kėlinyje pelnyti 42 taškus, skirtumą įrodė McCollumo pataikymas, įskaitant 7 iš 14 tritaškių bandymų.

Naujasis Orleanas užsitikrino pergalę, kuri atvedė juos 19:12 be pagrindinių vyrų Ziono Williamsono, Brandono Ingramo ir Larry Nance’o jaunesniojo.

Williamsonas, kuris yra įtrauktas į lygos sveikatos ir saugos protokolus, šį sezoną vidutiniškai renka 25,2 taško.

„Buvo puiku matyti, kaip CJ praleido tokią naktį, kaip jis – 40 taškų ir devyni rezultatyvūs perdavimai buvo puikūs, mums reikėjo tokios jo produkcijos, kai vaikinai išvyko“, – sakė „Pelicans“ treneris Willie Greenas.

Greenas gyrė McCollumą už jo darbo etiką ir įsipareigojimą tobulėti ir teigė, kad dabar svarbiausia tą našumą kartoti dažniau.

„Malonu žiūrėti, kaip jis nusileidžia į žemę ir muša įvarčius, kaip jis daro, ir įtraukia savo komandos draugus. To mums reikia kiekvieną vakarą, ir mes žinome, kad jis bus ne nuolatinis keturiasdešimtmetis, o tai nuolatinė gamyba”, – sakė jis. sakė.

„Tottenham“ gretose daugiausiai įvarčių pelnė Jeremy Sochanas, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius.

Jutos „Jazz“ 120:112 įveikė Vašingtono „Wizards“, Malikas Beasley pelnė 25 taškus, o Jordanas Clarksonas pridėjo 23 taškus.

„Wizards“ (12:21) dabar pralaimėjo 11 iš paskutinių 12 rungtynių, o vienintelė pergalė per tą laiką buvo antradienio pergalė prieš Fynikso „Suns“.

Įpusėjus kėliniui Vašingtonas pirmavo 66:60, bet ketvirtajame kėlinyje atsiliko trimis skirtumais.

READ  Lietuva prieš Serbiją – prognozės, lažybų patarimai ir koeficientai │ 2023 m. rugsėjo 10 d.

26 pėdų tritaškis iš Nickeil’o Alexanderio-Walkerio atskleidė dviženklę persvarą Jutai, kuri išliko kontrolė iki pat pabaigos.