Naujokai susivienija vadovauti Xavier prieš Robertą Morrisą

Lapkričio 7 d. Desmondas Claude’as pelnė 25 taškus, kai Xavier laimėjo 34-ą sezoną iš eilės, pirmadienio vakarą Sinsinatyje 77:63 įveikęs Robertą Morrisą.

Tai buvo pergalinga naujos išvaizdos Xavier sąrašo pradžia, kuri, palyginti su praėjusiu sezonu, patyrė didelių pokyčių, kai baigė 27:10 ir pateko į „Sweet 16“. „Knights“ (1:0) sąraše yra 10 naujų žaidėjų ir keletas naujų žaidėjų. Pirmadienį daug prisidėjo.

Iš Rice universiteto perėjęs Quincy Olivari surinko 13 taškų. Lietuvis Gitis Nemexa pelnė 10 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, 11 – Abu Othmanas, 10 – Davionas McKnightas.

6 pėdų ūgio puolėjas Nemeiksa savo pirmąsias rungtynes ​​JAV koledžų krepšinyje pradėjo iš po krepšio išmušdamas visus tris įvarčio bandymus pirmajame kėlinyje ir atkovodamas devynis kamuolius. Vyresnysis žaidėjas pirmajame kėlinyje pataikė į Xavier, kuris atliko 16 iš 26 metimų iš parketo ir išsiveržė į priekį 39:33.

„Colonials“ (0-1) didžiąją žaidimo dalį sugebėjo išsilaikyti vienženkliais skaitmenimis nuo „Knights“, tačiau antrajame kėlinyje nepavyko priartėti arčiau nei šešių.

Likus antrajam kėliniui Xavieras pirmavo 57:50, o likusius aštuonis taškus pelnė ir galutinai išsiveržė į priekį. Riteriai dominavo dažuose ir aplenkė RMU 50:28.

Robertas Morrisas, pralaimėjęs visus penkis susitikimus su Xavier mokyklos istorijoje, į priekį vedė teisėjas Williamsas, surinkęs 21 tašką. Marquise’as Hastingsas surinko dvigubą dublį – pelnė 14 įvarčių ir atkovojo 11 kamuolių. Stefanas Walkeris pridėjo 11 taškų ir aštuonias lenteles.

Xavieras Robertas Morrisas iš aikštės atmušė 33,9 proc., o riteriai dėl savo darbo po krepšiu pataikė 57,1 proc.

READ  „Man United“ 3:0 įveikė „Bournemouth“, o Rashfordas vėl pelnė įvartį

Xavieras panaudojo spurtą 11:0, kad perimtų žaidimo kontrolę pirmajame kėlinyje.

Robertas Morrisas tris kartus pelnė daugiau nei tris minutes trukusias sausras.