Moterų pasaulio čempionato rungtynėse įsiplieskė muštynės

Moterų pasaulio čempionato rungtynės tarp Rumunijos ir Bulgarijos sekmadienį sukėlė chaosą. (Vaizdas per „Hockey Worldwide“ / „Twitter“)

Gali būti, kad reikalai NHL įkaista, kai komandos kovoja dėl vietos atkrintamosiose varžybose, o iki reguliariojo sezono pabaigos liko mažiau nei savaitė, tačiau svarbiausias savaitgalio ledo ritulio pasaulis ateina iš labai mažai tikėtino šaltinio.

Sekmadienį pasirodė filmuota medžiaga iš Bulgarijos ir Rumunijos kovos finalinėse pasaulio ledo ritulio čempionato III diviziono A grupės rungtynėse Rumunijos mieste Brašove.

Trečiajame audringų rungtynių kėlinyje Rumunija įmušė septynis įvarčius ir iškovojo pergalę rezultatu 10:2 šiose ir taip sunkiose abiejų šalių rungtynėse. Bulgarija viso mačo metu buvo įvertinta dviem pražangomis ir kovinga bauda, ​​tačiau paskutinėmis rungtynių akimirkomis viskas išėjo iš rankų.

Pasibaigus paskutiniam garsui, du žaidėjai susigrūmė už Bulgarijos komandos tinklo, o skirtumas greitai augo kiekvienam žaidėjui lipant ant ledo.

Pareigūnai beveik nesistengė jį sulaužyti, nes buvo priblokšti ir pranokti visi į rieteną įsitraukę žaidėjai, nusimetę pirštines ir lazdas, kai visi griebė šokių partnerį. Net vartininkai įsitraukė į linksmybes, jei taip galima pavadinti.

Kai pareigūnams pavyko atskirti dvi komandas ir suvaldyti muštynes, kad išvalytumėte suolą, 19 žaidėjų buvo nubausti 25 minučių bauda, ​​o Rumunija taip pat buvo nubausta 20 minučių bauda už pareigūnų piktnaudžiavimą. Iš viso abiem komandoms buvo skirtos 554 baudos minutės ir nors turnyras baigėsi, yra tikimybė, kad Tarptautinė ledo ritulio federacija dalyvius sustabdys ir bauda.

Rungtynės turėjo išsiaiškinti, kas čempionato turnyrinėje lentelėje užims ketvirtą vietą. Auksą iškovojo Honkongas, o sidabrą ir bronzą – atitinkamai Ukraina ir Lietuva.