Mirotičius nusprendžia „kariauti“ prieš „Fenerbahče“ – CVBJ

2021-10-26, 22:12 CEST

Kokia kova ir kokią puikią pergalę „Barcelona“ pasiekė prieš „Fenerbahče“!. Žaidime, kuris buvo tikras „karas“, „Barcelona“ išgyveno puikias Jano Vesely (24 taškai) rungtynes ​​ir išgyveno Davieso (16) ir Higginso (18) dėka. taigi taip buvo Mirotičius, savo pilkiausiose rungtynėse, tas, kuris nusprendė (74-76) Ir jis išvyksta su didele pergale, o lyderystė liko nepakitusi (6-0).

FE

F.C.B

Fenerbahče, 74 m

(20 + 9 + 19 + 26): Henry (3), Pierre (7), Bookeris (8), Godoric (17), Wesley, (24) – penktas startas – Versenas (-), Heiser (5), Chayukas (2), De Colo (4), Polonara (4), Dovriooglu (0).

Barselona, ​​76 m

(15 + 20 + 14 + 27): Calathes (11), Higginsas (18), Kuricas (5), Mirotičius (8), Sanli (-) – penktas startas – Daviesas (16), Smitsas (8), Hayesas ( 6), Laprovitola (4), Martinezas ( – ), Jucobaitis ( – ).

recenzentas:

Lottermoser (ITA), Hordov (CRO), Pettek (ESLO). Henris buvo pašalintas dėl asmeninių klaidų.

Nelaimingi atsitikimai:

Šeštosios Eurolygos rungtynės, kurios vyko „Ulker Sports Hall“ arenoje, prieš 5132 žiūrovus.

Fenbacheh pasirodė kaip laukinis jautis Jano Vesely personažu, kuris per pirmuosius 10 taškų „aplenkė“ Barseloną ir iškėlė nerimą 12:2. Vos per penkias minutes. Vietinių gynyba kiekvieną kartą buvo ant klaidų ribos ir Barselonai sunkiai sekėsi patekti į tokias fizines rungtynes, prametusius pirmuosius keturis metimus. Sanli buvo krašto puolėjas gynyboje prieš Wesley ir privertė Sarasą uždėti Davisą.

Nepaisant triuškinančios „Fenerbahče“ starto, „Barcelona“ nepasimetė prieš varžovą. Mirotičiui nebuvo patogu, o Higginsas ir Daviesas turėjo gelbėti, kad susimuštų su vietiniais, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė tik penkis taškus (20:15).

Puiki Barselonos reakcija

Geros žinios Barselonai, kuri sustabdė pirmąją Djordjevičiaus vyrų ataką. Daug judesių ant suolo prieš tokias įtemptas rungtynes, Laprovittolos ir Jokobaičio įėjimas žaisti. Smitsas taip pat turėjo žaisti 5-uoju numeriu prieš Davisą.

READ  10 Possible Candidates for Oregon DX Defense Coordinator

Jaunas lietuvis nepajuto tokios įnirtingos dvikovos pulso, tačiau Hayesas ir Calatis juos nujautė, ir netrukus turėjo užimti jo vietą.. Bokeris Turkijos komandai skyrė didžiausias pajamas ketvirtyje (27-20), tačiau nuo to laiko dinamiką pakeitė „Barcelona“.

Du iš eilės protingiausio Nicko Calathio veiksmai su trijule lėmė, kad „Barcelona“ rungtynėse su „Fenerbahce“ turėjo daugiau problemų pelnyti įvartį. Jis priėmė Jasikevičiaus pasiūlytą teritorijos gynybą ir padidino ją iki vietos gyventojų lygio.

Barca iki poilsio

NSTurkijos komandos puolimo banga, kuria pasinaudojo Barca, kad pabėgtų ir ratifikuotų 2-12 dalį Ir Uždarykite kambarį šešiais taškais (29-35), Puikus rezultatas po 9-20 tšk. Nors „Karas“ dar buvo atviras iki antrosios pusės.

„Fenerbahče“ vėl apmokestinta Nors pirmasis Mirotic krepšys katalonams davė maksimumą (31-39). Tačiau turkai atsakė greitai ir 8:2 trimis Godoričiaus ir įvarčiais Pierre’as juos išvedė į dvikovą (39:41). Tuo tarpu Mirotičius nematė apykaklės (0 iš 6 triguboje).

„Fenerbahče“ nepasidavė ir Vesely pirmavo savo komandai pasinaudojęs sąmoningu Calatis, nors „Barcelona“ išliko kėlinio pabaigoje, nepaisant skirtumo trūkumo (48-49).

Mirotičius nusprendžia

Dvikova įžengė į lemiamas minutes ir įtampa didėjo. Mirotičiui nukritus ant atsarginių žaidėjų suolo, Calathesas pelnė ketvirtą įvartį ir nuėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Būtent Higginsas ištraukė komandą (55:61). Marco Godoričius tapo namų skersine svirtimi, surinkęs septynis taškus iš eilės Trigubai ir išvedė turkus į priekį (62-61).

Svarstydamas dėl Vesely, Daviesas suteikė Barcelonai keturių taškų pajamų (66:70), tačiau Henty atsakė trimis. Paskutinėse Heart Attack rungtynėse Mirotičius ir Calathesas grįžta, kad nuspręstų rungtynes. Bombing Ring Poker Ir šešias sekundes nuo pabaigos išlygino (74-74).. Paskutinėje procedūroje rungtynės buvo išaiškintos. Ir Mirotičiui pavyko užimti žemą poziciją, Jis išvengė gynėjų ir pelnė lemiamą krepšį (74-76).

READ  „Man United“ 3:0 įveikė „Bournemouth“, o Rashfordas vėl pelnė įvartį