Mikulas Alekna – lengvoji atletika

Aukščiausi profesiniai lygiai:
Disko metimas:
13:00 (232-11)

2023 m.: Jis pateko į sezoną, kurį „Track & Field News“ įvertino kaip antras geriausias disko metikas pasaulyje… Iškovojo antrąjį Lietuvos disko metimo titulą numetęs 69,30 metro (227-4)… Europos U23 čempionas… Čempionatas iki 23 metų rekordininkas disko metimo čempionate ir olimpinės atrankos normatyvą pasiekė numetęs 67,87 metro (224-2)… Pusfinalis dėl AAU James E. Sullivan apdovanojimo… Pusfinalis už The Bowerman… Užfiksuotas geriausias keturių metimų dėjimai koledžo istorijoje… Pirmoji visos Amerikos komanda… Europos vyrų lengvosios atletikos mėnesio sportininkas (balandžio mėn.) … Cal Gatorade mėnesio studentas-sportininkas (balandis)… du kartus USTFCCCA vyrų sportininkas Savaitė (balandžio 11 d., gegužės 2 d.)… Tris kartus „Pac-12“ vyrų savaitės sportininkai (balandžio 11 d., balandžio 18 d., gegužės 2 d.)… Varžėsi šešiose „Meškų“ varžybose lauke… Užėmė trečią vietą NCAA lauko čempionatas su metimu 63,25 metro (207 -6)… pagerino NCAA Vakarų preliminaraus susitikimo rekordą ir „Hornets“ stadiono stadiono rekordą, kai pergalė buvo 67,75 metro (222:3)… Sumušė savo rekordą „Pac-12“ čempionatas pergalingai metęs 70,40 metro (230–11) Jis tapo tik antruoju sportininku Kalifornijos istorijoje, pasiekusiu daugybę konferencijų disko metimo titulų… Jis pagerino savo paties kolegijos rekordą 128-ajame pagrindiniame susitikime, numetęs 71,00 metrų (232-11), pasiekęs neoficialų pasaulio rekordą iki 23 metų ir oficialų Europos rekordą iki 23 metų, 23 metų amžiaus ir tapo jauniausiu žmogumi, kada nors įveikusiu 70 m ribą… Laimėjo elito disko metimo rungtį Mt.SAC Estafetės su 68,35 m žyma (224-3)… Sumušė sau priklausantį Brutuso Hamiltono rekordą Invitational, numetęs 68,39 m (224-3). 4) Atidaryti lenktynes. sezonas.

2022 m.: LRT Metų ambasadorius…Nacionalinis olimpinis komitetas Lietuvos metų sportininkas… Europos vyrų lengvosios atletikos kylančios žvaigždės apdovanojimo laimėtojas… Europos čempionas… Jauniausias visų laikų Europos disko metimo čempionas, būdamas 19 metų… Europos čempionato rekordą pagerino numetęs 69,78 metro (228 -1))…Pasaulio sidabro medalio laimėtojas…Jauniausias disko metimo medalininkas istorijoje… Pasaulio čempionato finale užfiksavo 69,27 m (227-3) metimą po to, kai sumušė pasaulio atrankos etapo rekordą, numetęs 68,91 m (226-). 1)…Laimėjo SK Kuzma vasaros taurę numetęs 67,63 metro (221-10)… Bauhaus Galan deimantinės lygos susitikime jis numetė ilgiausią visų laikų paauglio disko metimo žymą ir ketvirtą geriausią rezultatą pasaulyje. kur finišavo antras su 69,81 metro nuotoliu (229-10).0)… Lietuvos čempionas… Lietuvos čempionate užfiksuotas 69,00 metrų metimas (226-3)… Jungtinių Amerikos Valstijų lengvoji atletika ir krosas Šalies trenerių asociacijos (USTFCCCA) Vakarų regiono vyrų lengvosios atletikos metų atletas… 1-oji komanda visos Amerikos…Pac-12 metų vyrų lauko sportininkas ir metų pirmakursis… Cal buvo visų laikų sportininkas vyrų pusfinalio žaidėjas „The Bowerman“… Būdamas pirmakursis, jis užfiksavo 6 iš 10 geriausių disko metimų NCAA istorijos universitetuose, įskaitant visų laikų rekordą… Jis buvo pirmasis Cal istorijoje, pavadintas USTFCCCA I diviziono sportininku. savaitės ir antrasis Cal atletas, kada nors jį laimėjęs du kartus (kovo 22 d., gegužės 3 d.)… Keturiskart Pac-12 sportininkų vyrų savaitės laukas (kovo 22 d., kovo 29 d., balandžio 12 d., gegužės 3 d.). Rungtyniavosi aštuoniose „Bears“ varžybose lauke…. NCAA lauko čempionate užėmė antras, numetęs 66,15 metro (217-0)… Jis išlygino susitikimo rekordą NCAA Vakarų pirmenybėse, diską numetęs 64,87 metro (212-10) pasiekti naują rekordą John McDonnell Field objekte… pasiekė NCAA rekordą 68,73 metro (225-6) pakeliui į titulą Pac-12 čempionate… Užėmė pirmas. „Big Meet“ numetęs 67,68 metro (222-0), pirmą kartą pagerinęs NCAA rekordą… Mt.SAC estafečių elitiniame divizione finišavo antras po olimpinio čempiono, numetęs 66,61 metro (218). -6)… 6) „Cardinal Classic“.

READ  Aleksejaus Bukosewskio „Karjeros naktis OKC“ laimėjo Memfį

Prieš Cal: Jis buvo paskelbtas 2021 m. Pasaulio ir Europos U20 disko metimo čempionu su 2 kg 63,52 m… 1,75 kg disko 69,81 m… Gali pasigirti 2 ir 3 geriausiu visų laikų U20 disko metimo įvertinimu pasaulyje … iki 20 metų disko metimo rekordas…buvo Jusis Training narys…taip pat žaidė futbolą.

Asmeninis: Jis ketina studijuoti psichologiją ir tęsti sportinę karjerą disko metimo rungtyje… Virgiligo Aleknos ir Kristinos Alkenen sūnus… Tėvas yra dukart olimpinis disko metimo čempionas.