Mazzola „nesijaudina“ dėl „Celtics“ nuosmukio po penktojo pralaimėjimo per šešias rungtynes

Bostono „Celtics“ komanda Kalėdų dieną 139:118 nugalėjo Milvokio „Bucks“ dvikovoje tarp Rytų konferencijos komandos narių.

Bostonas per tris iš keturių sezonų pelnė mažiausiai 36 taškus, iš jų 77 – antrajame kėlinyje, nes pasirodė nesustabdomas puolime.

Jas į priekį vedė kandidatas į MVP Jasonas Tatumas, pelnęs 41 tašką 14 metimų iš 22, atkovojęs septynis kamuolius, atlikęs penkis rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius.

Kitas gynėjas Jaylenas Brownas taip pat efektyviai atliko pagalbinį vaidmenį – pelnė 29 įvarčius 11 iš 19, atkovojo 5 kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus, o geriausias metų gynėjas Marcusas Smartas atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus ir iš viso atliko tik keturis. Bandymai įmušti įvartį.

Kaip komanda, „Celtics“ pataikė 58,8 procento iš aikštės (50 iš 85) ir 48,7 procento iš tolimo nuotolio (19 iš 39).

Du kartus geriausias žaidėjas Giannis Antetokounmo nebuvo geriausias „Bucks“ gretose, pelnęs 27 taškus, devynis atkovotus kamuolius ir tris rezultatyvius perdavimus, o Junioras Holiday buvo rezultatyvesnis su 23 taškais (aštuoni iš 14). ), lemiami septyni rezultatyvūs perdavimai ir šeši atkovoti kamuoliai.

Laimėję „Bucks“, jie būtų pranokę „Celtics“ ir užėmę pirmąją vietą Rytuose, tačiau jie nusileido iki 22:11 ir dabar nuo Bostono atsilieka pusantrų rungtynių 24:10.

Dončičiaus, Mavs užsidegė trečiajame

Dalaso „Mavericks“ buvo visiškai kitokia komanda po kėlinio, kai sekmadienį namuose 124:115 laimėjo Los Andželo „Lakers“.

Per ilgąją pertrauką rezultatu 54:43 atsilikę „Mavericks“ išėjo iš rūbinės ir trečiajame kėlinyje pelnė 51 tašką ir pasiekė naują daugiausiai per ketvirtį pelnytų taškų per Kalėdas rekordą. Tą ketvirtį jie laimėjo 30 taškų skirtumu ir išsiveržė į priekį, kol Luka Dončičius ir Christianas Woodas nebaigė rungtynių.

READ  „Žalgirio“ ir „Bodo-Glimt“ prognozės, lažybų patarimai ir šansai │ 2022 m. rugpjūčio 9 d.

Dončičius, kuris visą naktį buvo komandoje ir buvo priverstas atsisakyti ankstyvų perdavimų, vis tiek pelnė 32 taškus (atmetė devynis iš 16), atkovojo devynis kamuolius ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus, o Woodas pridėjo 30 taškų (12 iš 17). 8 atkovoti kamuoliai Septyni atmušti kamuoliai, keturi perimti kamuoliai ir du blokai.

Vienintelė šviesi „Lakers“ vieta buvo LeBronas Jamesas, pelnęs 38 taškus (13 iš 23), jo komandai ketvirtą kartą iš eilės pralaimėjus rezultatu 13:20.

„Warriors“ išlieka geriausia namų komanda lygoje

Šį sezoną „Golden State Warriors“ klubas, kuris 123:109 įveikė svečius Memfio „Grizzlies“, pagerino savo geriausio lygos namų aikštės rekordą iki 13:2.

500 iš viso 16:18 dėl savo 3:15 rekordo išvykoje, bet jie vėl gražiai pataikė kamuolį prieš Chase Center minią.

32 taškus pelnęs Jordanas Paulas ir 24 – Klay’us Thompsonas, Golden State pataikė 18 iš 44 tritaškių (40,9 proc.). Tai buvo ir Draymondo Greeno, atkovotų kamuolių, žaidimas, surinkęs triuškinantį dvigubą dublį, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų.

Vienintelis „Grizzlies“ žaidėjas, sužibėjęs ryškiomis šviesomis, buvo Ja Morantas, per Kalėdas debiutavęs pelnęs 36 taškus, metydamas 15 metimų iš 29, atlikdamas aštuonis rezultatyvius perdavimus ir atkovodamas septynis kamuolius.