„Manchester United“ buvo pažeminta per stulbinamą ataką

„Manchester United“ atsidūrė ant nelaimės slenksčio po netikėto pralaimėjimo Čempionų lygos rungtynėse prieštaringai.

UCL: Marcusui Rashfordui buvo parodyta raudona kortelė už atsitiktinį kontaktą Čempionų lygos rungtynėse su Kopenhaga.

Atrodė, kad Rasmusas Hoglundas grįžo persekioti savo buvusį klubą, du kartus per pusvalandį įmušdamas įvartį.

Tačiau Rashfordo pašalinimas pakeitė rungtynių likimą ir galėjo patvirtinti „United“ likimą trečiuoju pralaimėjimu per ketverias rungtynes ​​pirmoje grupėje.

Transliuokite daugiau nei 50 sporto šakų tiesiogiai ir pagal poreikį naudodami Kayo. Prisijunkite dabar ir pradėkite transliuoti iš karto>

Mohamedas Elyounoussi ir Diogo Goncalvesas prieš pirmojo kėlinio pabaigą baudos smūgiu išlygino Kopenhagos ekipą.

Bruno Fernandeso baudinys trumpam išvedė „United“ į priekį, tačiau Lukaso Leragerio ir 17-mečio Ronnie Bardji įvarčiai per paskutines septynias minutes leido Kopenhagai iškovoti pirmąją Čempionų lygos pergalę nuo 2016 m.

„United“ nukrenta į grupės apačią, vienu tašku atsilikdama nuo „Galatasaray“ ir Kopenhagos, o likus žaisti dvejas rungtynes.

„FC Copenhagen“ komanda „Manchester United“ atsidūrė ant pasitraukimo iš Čempionų lygos slenksčio. (Nuotrauka Liselotte Sabro / Ritzau Scanpix / AFP)

„Raudonieji velniai“ po trijų savaičių išvyks į „Galatasaray“, o vėliau priims grupės lyderius Miuncheno „Bayern“.

Pralaimėjimas dar kartą sukels spaudimą „United“ treneriui Erikui ten Hagui, nes tęsiasi pražūtinga sezono pradžia tiek „Premier“ lygoje, tiek Čempionų lygoje.

Tačiau olandas apmąstys, kas galėjo nutikti, jei Rashfordas nebūtų išsiųstas iš aikštės po puikaus pirmojo pusvalandžio.

Kopenhagos treneris Jacobas Nystrupas sakė, kad „United“ atmosfera bus „100 kartų“ stipresnė nei prieš dvi savaites „Old Trafford“ stadione.

Tačiau vietinius greitai kažkas per tris minutes nuramino. Hoglundas dar neįmušė savo pirmojo įvarčio „Premier“ lygoje nuo tada, kai perėjo iš „Atalanta“ už 64 mln. svarų sterlingų (78 mln. USD), tačiau dabar jis dalijasi aukščiausia vieta Čempionų lygoje, pelnęs penkis įvarčius per keturias rungtynes.

READ  Apie ką yra „Kita svajonių komanda“? Iš arčiau pažiūrėkite į dokumentinį filmą, kuriame vaidina Jonas Valancionas ir Arvydas Sabonis

Jis negalėjo padaryti nieko blogo, nes Scottas McTominay’us jį išrinko prie užpakalinio virpsto, kad įmuštų kamuolį po gero komandos judesio ir atidarytų įvartį.

Marcuso Rashfordo gauta raudona kortelė pakeitė rungtynių eigą. (Nuotrauka Jonathan Nackstrand / AFP)

Hoglundas vėl buvo tinkamoje vietoje pelnyti paprastą įvartį ir padaryti rezultatą 2:0, kai pirmąsias Alejandro Garnacho pastangas atrėmė Camilas Grabara.

Tada Grabara turėjo gerai apsisaugoti, kad Hoglundas neleistų atlikti hat-trick pirmojo kėlinio. Tačiau pagreitis visiškai pasikeitė, kai sunkus Rashfordo sezonas dar kartą pablogėjo.

Panašu, kad Anglijos rinktinės žaidėjo piktybiškumo nebuvo, tačiau jo spygliai pataikė į Eliaso Gellerto kulkšnį, kai jis bandė apsaugoti kamuolį ir po VAR peržiūros jam buvo parodyta raudona spalva.

Po baudos smūgio Bruno Fernandes galva smūgiavo į skersinį.

Tačiau „United“ ilgai nebuvo atidėta, nes Elyounoussi sumanų Goncalves kamuolį pasuko į vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje buvo pridėta trylika minučių dėl anksčiau vėlavimo dėl skubios medicinos pagalbos tribūnose, o „United“ pranašumas neišlaikė iki kėlinio.

Atrodo, kad Rashfordo iššūkyje nėra jokio piktybiškumo. (Nuotrauka Jonathan Nackstrand / AFP)

Andre Onana atrėmė Jordano Larssono baudinį per „United“ pergalę 1:0, kai abi komandos paskutinį kartą susitiko.

Prieš dvi savaites tame etape Goncalvesas buvo pasitraukęs, tačiau prisiėmė atsakomybę nuo baudos aikštelės ir ramiai pasiuntė Onaną ne ta kryptimi.

Vaidmenys pasikeitė, kai antrajame kėlinyje „United“ gelbėjo VAR ir nubaudė Deniso Favreau kamuolį ranka, o Fernandesas ryžtingai realizavo gautą baudinį.

READ  Stilvoteris Rocas Bucstas padeda NFL grįžti į olimpines žaidynes

Tačiau svečiams nepavyko išsilaikyti ir iškovoti tris svarbius taškus. Diogo Dalotas nepataikė, kai Lerageris įsliūkino prie tolimojo virpsto ir pramušė kamuolį pro Onaną, suteikdamas Kopenhagai naujų vilčių.

Jaunas atsarginis Bardgui pelnė fantastišką įvartį šeimininkams, kai galingu smūgiu smūgiavo į žemę ir už Onanos po to, kai Maguire’as nesugebėjo įmušti skersinio.