Madrido „Real“ įvedė savo įstatymą Xavi Pascualio „Zenit“ – CVBJ

2021-10-27 21:42 CEST

Madrido „Real“ trečiadienį įvedė savo įstatymą „Zenit“ žaidėjui Xavi Pascualui (68:75), kuris brangiai pardavė savo odą. Rungtynėse, kuriose nuo švieslentės baltiesiems pavyko išlipti tik paskutiniame ketvirtyje. Pablo Laso komanda žaidė kastuvais. Jis buvo geras pirmame kėlinyje, reguliarus kitus du, o labai geras paskutiniame ir paskutiniame kėlinyje.

Zenitas

raudona

Zenitas, 68 m

(13 + 27 + 17 + 11): Lloydas (11), Ponitka (10), Frankampas (4), Mickey (9), Gudaitis (6) – penktas startas – Poythressas (6), Zubkovas (6), Kuzminskas ( 2), Baronas (14), Kolagenas ( – ) ir Karasevas ( – ).

Madrido „Real“, 75 m

(22 + 17 + 20 + 16): Heurtelas (15), Tavaresas (14), Causeuras (13), Hanga (2) ir Yabusele (11) – penkerių startų – Abalde (9), Llull (2), Alocénas (5), Poirier (4), Rudy Fernándezas (-) ir Ndiaye (-).

apžvalgininkas:

Milifuji Jović (SRB), Carmelo Paternico (ITA) ir Elias Coromelas (GRE). jo nepanaikinus

Nelaimingi atsitikimai:

Šeštoji Eurolygos diena Sankt Peterburge, Jevlinio sporto rūmuose, vyko beveik dviejų tūkstančių žiūrovų akivaizdoje.

Rezultatyviausias buvo Thomas Hertollas, pelnęs 15 taškų, o Walteris Tavaresas, surinkęs 14 taškų, pritaikė griežčiausią įstatymą regione.. Tačiau Madrido „Real“ patvirtino savo pergalę su Sergio Jolu, nes paskutiniame ketvirtyje rungtynių su „Fenerbahče“ čempionu Fabianas Causeuras (13 taškų) laiku atliko hat-trick’ą.

Rusai atsakė tris kartusBilly Barronas visada yra netikėtas, tačiau vienam iš jo ramsčių, buvusiam Madrido „Real“ žaidėjui Jordanui Mickey, nebuvo savo dienos.. Palyginti su žaidimu su turkais, Lasso atliko du pakeitimus: Tavaresą ir Kosorą. Baltieji keliavo į Sankt Peterburgą be Williamso Gosso. Tuo tarpu rusai negalėjo pasikliauti savo starto gynėju Shabazzu Napier.

Madridas įstrigo

Įnirtingos Xavi Pascualo vidaus gynybos akivaizdoje Madrido „Real“ nepasimetė pirmosiomis minutėmis.. Hurtle’as ir Kosuras įmetė pirmuosius 3 taškus. Kartą Rusijos gynybinis tankis šiek tiek sumažėjo, irTavaresas į sceną įsiveržė kabliu ir dviem baudos metimais.

READ  „Skypod“ bendrovė JAE yra susijusi su investicine bendrove, plaukiojančia su savo vėliava užsienyje

Kai idėjų trūksta, visada galite kreiptis į prancūzų taisyklę. Trys krepšiai be klaidų. Kai tik Madridas paliko penketą (11-16), Pascualis paprašė atidėti. Daug žadančio starto „Zenit“ įstrigo puolime. Kevino Banguso nebuvimas ir toliau svyruoja virš praėjusio sezono Eurolygos ekipos.

Bėgant minutėms Teritorijoje dominavo baltas interjeras. Tik Mikis nesipriešino. Rotacija sukaupta rusai (6). Pirmojo kėlinio pabaigoje akivaizdus baltųjų dominavimas. (13-22)

„Zenit“ nueina į atstumą

Rusai antrajame sete bandė iškirsti trebulą ir vaikinui tai pavyko. Zubkovas pelnė du įvarčius, o Billy Barronas – dar du, iš kurių vienas žymėjo savo namų aikštelę iš daugiau nei septynių metrų atstumo. Alocenas atsakė krepšiu po tris ir pintinę iš dviejų. Naujokas Abalde tris kartus padėjo daiktus į vietas.

Tačiau Alocenas nesugebėjo rasti Poirier, kuris palengvėjo nusivylusiam Tavaresui, kuris prametė paskutinius du metimus į krepšį. Trys barono laikai ir dvi Kusminskų ir Poiterių dinastijos suartino rusus (32-33). Hurtle’as ir Tavaresas grįžo. Tai nebuvo gera diena. Lietuvis Gudaitis jį mače įveikė kelis kartus. Pastarasis su atkovotais kamuoliais ir krepšiu išvedė savo komandą į priekį.

Vietinis grįžimas buvo baigtas. Madrido gynybai ir puolimui persirengimo kambariuose prireikė „Lacinos“.. Labai abejotina Tavareso pražanga puolime ir Hangos pražanga supykdė baltąjį trenerį. Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Heurtelis, pelnęs 11 taškų, iškeitė Lloydą į krepšius. Visur yra kardų delne. (40–39)

Tavaresas atsibunda

Po pertraukos į aikštę iššoko Rudy Fernandezas. Geros naujienos yra tai, kad Tavaresas vėl pelnė įvartį. Du bilietai ir kompanionas. Bloga žinia ta, kad jis buvo apkaltintas trimis nusikaltimais. Gudaitis buvo visur. Tiek, kiek pavogė Žaliojo Kyšulio milžino puolimą, tiek sustabdė neišmintingą Poirier, Viena ranka pasigedo savo draugo. Laso vėl nutrauks žaidimą ir perskaitys kortelę savo žmonėms.

READ  Mikulas Alcana keliauja iš Kalio į Stokholmą, kur vyksta „Didysis šou prieš pasaulius“

Po to Yabusele pradėjo dirbti su trimis krepšiais iš eilės. Dvi kontratakos ir švarus trigubas. Madride liko penki. (50-55) Rusai nepasidavė. Tai patvirtina „Ponitkos“ trilogija ir „Poythress“ krepšelis. Vakarėlis neturėjo savininko. Viskas spręsis paskutiniame ketvirtyje. (57–59)

Pražangos namuose, Rudy gynybos skaitymas ir du 3 Causeuro metimai leido svečiams palikti dešimt. (61–71) Yue puolime neblizgėjo, bet jo gynyba prieš Lloydą ar Ponnetką paskutiniame ketvirtyje buvo pagirtina.

Baronas prisiartina prie savęs

Per paskutines dvi minutes Tavaresas sugrįžo, rusams dominuojant atkovojus kamuolius abiejose srityse. Lasso nenorėjo staigmenų. Tačiau Pascual vis tiek turėjo tūzą rankovėse. Baronas dar kartą nepaisė fizikos su trigubu stratosferos sluoksniu. Laimei, kitas jo bandymas buvo išspjauti lanką.

Tai buvo Madrido „Real“ (68-75) pergalė, jau sužaidusi penkias per šešerias Eurolygos rungtynes. Rusijos turas tęsiasi penktadienįN Kazanėje prieš seno pažįstamo Velimiro Perasovičiaus UNICS.