M. Colnitis spindi perdavimu taškų lenktynėse, M. Kuzminskas – rezultatyvumu

Krasnodaro lokomotyvų kuponas (7/2) sėkmingiausias Europos taurės turnyre C grupėje 106: 100 (26:30, 30:24, 28:27, 22:17) Andro palaužė Morabangą (3/4).

Abi komandos pasižymėjo ir trečiajame kėlinyje kirto 80 taškų. Autoronas pasiekė trijų figūrų pasirodymą likus 7 sekundėms klubo žaidime ir dviem taškais sumažino Jeremy Chenglino dvitaškį.

Prieš rinkdami taškus, nemažai prisidėjo ir lietuviai. Mintagos Gusminskas Per 33 minutes jis pelnė 17 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimas), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sugavo kamuolį, 2 kartus suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Mantas Calnadis Jis per 27 minutes metė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atsigavo ir prarado 2 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, pataikė sau ir varžovams apgauti ir surinko 15 naudingumo balų.

Tai tapo antrosiomis rezultatyviausiomis Europos taurės varžybomis šiame sezone. Rekordas taip pat priklauso Krasnodaro klubui, kuris 114: 94 nugalėjo Antverpeno „Telenet Giants“.

Krasnodaro klubo pergalė užtikrino Banavio Liatkapolio (1/7) šansus žengti į kitą lygį. Andoranas turės atsikirsti klubui tarpusavio mače, įveikęs Monako „AS Monaco“ ir tikėtis, kad Morabangas pralaimės paskutines rungtynes. Jei kuri nors iš šių sąlygų nebus įvykdyta, „Liatkabelis“ bus už 16 geriausių.

Rungtynes ​​nusprendė Baltijos duetas – latvis Olegas Latichevas ir lietuvis Kidis Villius. Jiems talkino Luca Kartumas iš Kroatijos.

Lokomotyvo kuponas: Kevinas Hervey (13 sek.) Ir Jordanas Crawfordas 23, Willas Cummingsas 20, Mintagosas Kuzminskas 17 (7 sek.), Reggie Lynchas 9, Montasas Colnitis (12 rez.) Ir Stanislavas Illinikis 7

Morabankas: Po Hoguro Paulsono 21 (5/10 tritaškių), Clevino Hannos 18 (5 setas), Oriole Bowley 13, Babatunde Olumievos (10 nesėkmės) ir Jeremy Chenglino (5 nesėkmės) 10.