Luka Dončičius perėmė Slovėnijos pergalę prieš Lietuvą 2022 m. Europos krepšinio čempionato atidarymo rungtynėse

Dalaso „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius 2022 m. EuroBasket šaudymo vakaras jam nebuvo pats geriausias, tačiau jo žaidimas išgelbėjo Slovėniją, kuri rugsėjo 1-ąją įveikė Lietuvą 92:85. Tai buvo pirmyn ir atgal varžybos, kuriose Lietuva susikrovė dažus ir privertė laimėti ką nors kitą, o ne Dončičių. jie. Luka pasinaudojo savo žaidimo stiliumi, kad surastų atvirus komandos draugus, ir jie jį pakeitė į pergalę.

Tai buvo toli gražu ne pati geriausia naktis 23 metų žvaigždei. Jis atakavo tik keturis iš 14, o Dončičius prametė tris baudos metimus. Tačiau jis du kartus finišavo per beveik 35 darbo minutes, kad iškeltų savo šalį į pergalę.

„EuroBasket 2022“ startas buvo linksmas ir jaudinantis konkursas. Prieš pasinerdami į kitą Dončičiaus ir Slovėnijos žingsnį, atidžiau pažvelkite į Lukos pasirodymą.

Pirmajame kėlinyje Dončičius pelnė aštuonis taškus ir parodė savo sugebėjimą įmušti iš bet kurios aikštės vietos. Žemiau žiūrėkite, ką padarė 23 metų žvaigždė.

Luca niekada neprasidėjo įrašinėti, bet jis ėmėsi vadovauti žaidimų kūrimo pramonei. 23-ejų metų žaidėjas rinko dvi komandas ir toliau tyrinėjo dažus, kol surado savo atvirą komandos draugą.

Dončičius šiuo tarpsezoniu daugiausia dėmesio skyrė jo paruošimui, o gerbėjai mato, kad jis aikštėje yra šiek tiek neramus. 23-ejų žvaigždė ketvirtadienį prieš Lietuvą pabudo nuo žvėries dunkso, o gerbėjai privalo pamatyti akimirką žemiau.

Rugsėjo 1 dieną Luka pelnė 14 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus kamuolius ir tris kamuolius, o Slovėnija dominavo paskutinėmis pergalės minutėmis, aikštę stebėjo Markas Cubanas, Jasonas Kiddas, Nico Harrisonas ir Michaelas Finlay. Tai nebuvo jo geriausia naktis, bet Dončičius užtikrino, kad jo šalis laimėtų.

READ  Keisčiausi kada nors buvę „Eurovizijos“ dainų kostiumai

Luka Dončičius ir Slovėnija ir toliau kartu žais rugsėjo 3 d., kai Vokietijoje susitiks su Vengrija. Rungtynes ​​sirgaliai gali stebėti 13.20 val. Kairo laiku per ESPN-plus. Slovėnija turėtų būti didžiulė favoritė, o Dalaso „Mavericks“ žvaigždė bus pasiruošusi dėti didžiulius skaičius, nes tikisi, kad Slovėnija laimėtų dar vieną.