Loughborough plaukikai dominuoja Liuksemburgo Euro 2023 rungtynėse sporto

Sophie Hanson iš Loughborough Liuksemburge sumušė du susitikimų rekordus.

Loughborough universiteto plaukikai 2023 m. Liuksemburgo Europos susitikime parodė įspūdingus pasirodymus ir grįžo namo su įspūdingu medaliu – 10 aukso medalių.

Švedijos rinktinė Sophie Hansson iškovojo du aukso medalius atitinkamai 50 m ir 100 m plaukimo krūtine rungtyse, kurie abu buvo rekordiniai.

Hanson 100 metrų rezultatas pagerino Lietuvos olimpinės čempionės Rutos Milotit ankstesnį rekordą – 1:07,26.

Hansonas – universitete studijuojantis tarptautinį verslą – šį sezoną užima ketvirtą vietą pasaulyje ir yra viena iš keturių plaukikų, iki šiol pasiekusių laiką iki 1:07.

24-erių futbolininkas taip pat parsivežė sidabro medalį 200 metrų plaukimo krūtine rungtyje.

Kitur Šiaurės Airijos olimpinė žvaigždė Danielis Wiffenas iškovojo aukso medalius plaukdamas 400 m ir 800 m laisvuoju stiliumi, o Louise Hanson – Sofijos sesuo – pelnė dvigubą šlovę laimėdama 100 m laisvuoju stiliumi ir 100 m skraidymu.

JAV rinktinė Paige Madden taip pat atsiėmė du aukso medalius Loughborough klubui už puikius pasirodymus 200 m laisvuoju stiliumi ir 400 m laisvuoju stiliumi.

Loughborough universitetas užbaigė puikų savaitgalį, kai užėmė pirmąją vietą tiek mišrioje laisvojo stiliaus estafetėje, tiek mišrioje mišrioje estafetėje.

Kiti svarbiausi susitikimo momentai: Lucy Haneke laimėjo bronzą 1500 m laisvuoju stiliumi ir Cornelia Vidkiewicz laimėjo bronzą 50 m laisvuoju stiliumi.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Loughboro Swimming, apsilankykite jų specialioje svetainėje: https://www.lboro.ac.uk/sport/sports/swimming/.

READ  24 sekundės su Ibotta: Dyson Daniels in Draft Night, Team Pelicans Chemistry