Litkapolis Lietuvos pusfinalyje įveikė Salgrį

Autorius Johnny Asconis / [email protected]

Pirmosiose rungtynėse patyrę trumpą pralaimėjimą „Litkapolis“ atsitraukė tris pergales iš eilės, įskaitant šeštadienį „Betschef“ LKL atkrintamųjų varžybų finale 86:75 nugalėjusį „Salgrį“.

Patyręs puolėjas Kediminas O’Reilly pelnė 19 taškų, padėdamas Nanot Kanako vadovaujamam Panevėžio klubui 3:1 laimėti geriausiųjų penketuką pusfinalyje. Jaunuolis Tovidas Ketridis sumetė dar 12 taškų. Po dešimt taškų surinko Nikola Radicevičius, Kristupas Žemaitis ir Djordje Gagičius.

Didžiąją antrojo kėlinio dalį dviženklę persvarą turėdami šeimininkai pradėjo 9:2, kai atsilikimas buvo sumažintas iki penkių taškų. Grįžęs į dviženklį atstumą, pirmą kartą komandos istorijoje ir po 11 iš eilės iškovojusių titulų namuose, Jalgris neturėjo pakankamai laiko išvengti klaidų ir iškritimų šioje Lietuvos lygos atkrintamųjų varžybų vietoje.

Lucas Legavicius ir Tyleris Cavanaugh pasidalijo 14 taškų per „Atom 4“ pralaimėjimo bandymą. Joffrey’us Laverkne’as pelnė 11 taškų. Beveik mėnesį dėl blauzdos traumos nežaidęs Edgaras Ulanovas per 26 minutes pelnė aštuonis taškus, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje susižeidė Thai Websteris.

Naujojo Orleano „Pelicans“ centro žaidėjas Jonas Valencianas dalyvavo pagrindinėse savo šalies vidaus lygos rungtynėse.

2021-2022 metų kampaniją užbaigęs „Lightkabelis“ pirmenybėse pirmenybėse susikaus su Ritu, o „Salkris“ ir vyriausiasis treneris Cassisas Maxwidis kovos su „Ciaulia-7 box“ dėl trečios vietos kitoje geriausių septynių serijų serijoje.

Nuotrauka: BC Žalgiris Kaunas Twitter

READ  Lietuvos sveikatos mokslų universitetas Medicinos akademija Visuomenės sveikatos fakultetas / Architektūros biuras G.Natkevičius ir partneriai