Lietuvos ir Juodkalnijos komandos pateko į antrąjį etapą – FIBA ​​2023 m. pasaulio krepšinio taurė

MANILA (Filipinai) – Meksika turėjo planų mesti iššūkį Lietuvai, tačiau jie išgaravo vos po 10 minučių veiksmo „Mall of Asia“ arenoje. Lietuvis per pirmąjį ketvirtį pelnė 32 taškus ir pasiekė patogią pergalę 96:66.

Jie ne tik pateko į antrąjį etapą laimėdami antrąją pergalę per tiek daug rungtynių, bet ir su Juodkalnija su jais sužais vieną žaidimą.

Vis dėlto, visiems rezultatams patekus į kitą etapą, tiek Lietuva, tiek Juodkalnija turėtų būti motyvuotos antradienio akistatai Maniloje, siekdamos to rezultato 3:0.

Posūkio taškas:
Kai Orlando Mendezas pataikė vienintelį trigubą pirmajame kėlinyje, Meksika iš už lanko pataikė neįtikėtiną 6 iš 9. Tačiau net ir tokio šaudymo pakanka, kad sumažėtų iki 15.

Taip yra todėl, kad Lietuva nubaudė Meksiką už kiekvieną jos padarytą klaidą, tempė tempą ir apsivalė po to, kai Meksika pirmajame kėlinyje praleido iš viso dešimt įvarčio bandymų. Kitaip tariant, Meksikos praleisti dėjimai lėmė greitas lietuvio lūžio taškus, o žaidimas baigėsi prieš kėlinį.

Žaidimo DCL žaidėjas:
Rogas Jokoupides prieš dvi dienas lėtai žaidė prieš Egiptą ir per 24 minutes pelnė 2 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Jaunuolis panaudojo savo mielą smūgiavimą kaire ranka ir grąžino palankumą ir per kėlinį pelnė 12 taškų bei 5 rezultatyvius perdavimus. Turnyrą jis baigė surinkęs 15 taškų ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Jonas Valančiūnas pateko į pasaulio čempionato atkovotų kamuolių topų 10-uką ir įrašė istoriją kaip tik antrasis žaidėjas, surinkęs kelis dvigubus dublius trijose skirtingose ​​varžybose su 15 ir 12 atkovotų kamuolių ekranu.

Statistika nemeluoja:
Pasirinkite savo nuodus. Lietuviai dominavo rungtynių rezultatuose, tačiau atkovotas kamuolias 47:29 davė toną žaidimui ir išmetė Meksiką iš varžybų.

READ  Apsinuodijimas namuose pagamintu alkoholiu Lietuvoje nužudo 16 žmonių

Apatinė eilutė:
Lietuva grįžta į kitą FIBA ​​krepšinio pasaulio taurės etapą ir tęsia savo tradiciją kiekviename iš šešių pasaulio čempionato turnyrų patekti tarp 16 geriausių. D grupės varžovei Juodkalnijai tai buvo pirmas kartas, kai jie įveikė pirmąjį etapą. Antradienį pora susitiks akistatoje, o tai gali turėti didelių pasekmių turnyrui.

Meksika bus nusivylusi savo rezultatais, bet vis tiek turės dėl ko žaisti, nes bandys užimti trečią vietą grupėje prieš prasidedant klasifikacinėms žaidynėms. Pirmauja Gabrielis Gironas, pelnęs 11 taškų.

Jie sakė: „Sunkus žaidimas. Stengėmės suderinti jų energiją, bet jie turi gerą komandą, turi gerus žaidėjus, o šiandien nuo tritaškių linijos pataikė 43 procentais. Tokią komandą įveikti sunku.” – Gabrielis Žironas, Meksika

„Komanda, tokia kaip Lietuva, negali leisti jiems pradėti rungtynių pradžios rezultatu 8:0. Tada jie pasitikėjo savimi, pranoko mus 20 atkovotų kamuolių, o iš aikštės smūgiavo labai blogai. – Omaras Quintero, Meksikos vyriausiasis treneris

„Šį sezoną daug kartų žaidėme vienas prieš kitą. Pralaimėjome Malagai Karaliaus taurėje, žaidėme „Liga Endesa” pusfinalyje ir puikiai vienas kitą pažįstame. Bus įdomu tai pamatyti. Nacionalinės rinktinės marškinėliai,ne klubiniame krepšinyje.Antradienį esame ne du,o penki iš penkių.Bus geros rungtynės.Juodkalnijos sirgaliai ir Lietuvos sirgaliai laukia, tikiuosi bus rungtynės.Geras rungtynės, kurias visi galėtų žiūrėti“. – Rokas Jokoupides, lietuvis, pasakoja apie varžovą su Kendricku Perry kovoje dėl aukščiausios vietos grupėje

„Geras žaidimas iš mūsų pusės. Kontroliavome visas rungtynes, jos buvo daug geriau nei pirmosios ir tikiuosi, kad tokia gera nuotaika išliks ir kitose rungtynėse bei kitame etape.” – Kazys Maksvytis, Lietuvos vyriausiasis treneris

Žaidimo ataskaita netrukus bus atnaujinta. Greitai patikrinkite svarbiausius žaidimo momentus.