Lietuva Valančiūne ir Sabonyje pirmą kartą lengvai įveikė Suomiją / Žinios

Šią vasarą lietuviuose debiutavo Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis. Didžiojo dueto palaikoma lietuvė namuose be vargo nugalėjo Suomiją 76-61 (28-13, 15-16, 20-13, 13-19).

3

Nuo pat pradžių Lietuva pradėjo rodyti, kas yra geriausia komanda. Didžiuliu skirtumu tarp abiejų NBA centrų vedami šeimininkai startavo 15:2. Likusią pirmojo ketvirčio dalį ėjo ta pačia takais – po pirmųjų 10 minučių Lietuva pirmavo 15 taškų skirtumu.

Nors Lietuva turėjo 14 taškų persvarą, penktą vietą užimanti Europos rinktinė ir toliau mušė kamuolį viduje, po trečiojo kėlinio išsiskirdama daugiau nei solidžia 21 taško persvara.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. Nepaisant to, kad Suomija laimėjo paskutiniame kėlinyje, rungtynių nugalėtojas nė karto nekilo.

Domantas Sabonis vienintelis lietuviui pelnė 2 numerius, subalansuotomis pastangomis į priekį vedęs 10 taškų, taip pat atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Valancionas pridėjo 8 taškus ir 6 atkovotus kamuolius.

Rezultatyviausias Suomijos komandoje buvo Alexanderis Madsenas, pelnęs 16 taškų iš 6 prieš 7 ir atkovojęs 3 kamuolius. Edonas Macchonnie pridėjo 15 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o Olivier Nkamhua – 14 taškų.

Lietuva surinko 46 balus dažuose ir užėmė pirmąją vietą visose pagrindinėse statistikos kategorijose, išskyrus trijų taškų procentą.

Abi komandos vėl susitiks rytoj, rugpjūčio 11 d., 18:30 CET.

Geriausi Lietuvos epizodai:

READ  Pergalę prieš „Reitas“ „Dijon“ vos nesugebėjo išnaudoti 25 taškų persvaros