Lietuva prieš Italiją – futbolo rungtynių ataskaita – 2021 m. Kovo 31 d

Stefano Sensei ir Ciro Immobile įvarčiai trečiadienį 2: 0 įveikė Italiją prieš Lietuvą, kai Roberto Mancini auklėtiniai pateko į 2022 m. Pasaulio taurės atrankos varžybas.

Mancini sekmadienį 2: 0 nugalėjęs Bulgariją padarė 10 pakeitimų, ir tai buvo parodyta, kai žiūrovai atidarymo laikotarpiu stengėsi palaužti Lietuvą ant savo dirbtinės dangos.

– UEFA pasaulio taurės kvalifikacija ESPN +: tiesioginiai žaidimai ir pakartojimas (tik JAV)
– „Daily Stream ESPN FC on ESPN +“ (tik JAV)

Vis dėlto po pertraukos Italija įsibėgėjo į pavarą ir perpus pakaitinį „Sensei“ atidarytuvą nušovė dvi minutes į antrąjį kėlinį, kol „Immobile“ pavertė sustabdymo baudą ir užtikrino tris taškus.

Dar viena patogi pergalė rodo, kad Italija po šeštosios pergalės iš eilės užima devynis taškus. Assuri Net nebuvo pasiektas tikslas tame sraute.

Kitose trečiadienio C grupės varžybose Šiaurės Airija Belfaste sužaidė lygiosiomis 0: 0 su Bulgarija.

Italija dabar yra nepralaimėta per 25 rungtynes, vadovaujama Mancini, kuris yra antras pagal įvarčius įvarčių atstovas, lygus su Marcelo Lippi tarp Italijos trenerių, nepralenktas.

„Aikštė buvo sunki, net nebuvo šlapia“, – „Roy Sport“ sakė Mancini. „Mes vis tiek turėjome daug progų įmušti.

„Taurė perpus pilna. [Group rivals] Šveicarija prieš tris dienas 1: 0 įveikė Lietuvą. Šios rungtynės visada būna sunkios, ne visada gali būti protingas, tačiau svarbu laimėti. „

Nepaisant Italijos nesugebėjimo iš pradžių atidaryti jokių banknotų prieš nestandartinius oponentus, rezultatas niekada nekėlė abejonių.

Milano „Inter“ žaidėjas Sensei nuėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per dvi minutes nuo įvedimo metė smūgį į vartus.

Italija turėjo nerimą keliantį momentą, kai Tvtidas Eliosius pasiūlė puikią galimybę išplėšti galimą balansą, tačiau Gianluigi Donorumma puikiai išgelbėjo savo jėgas.

READ  „Šuolio“ režisierius švenčia lietuvį Džeimsą Bondą

„Lazio“ puolėjas Immobile’as praleido progą pelnyti hat-trick’ą, tačiau Federico Cisa nesuklydo iš tos vietos, kai buvo suterštas.

Iš aikštės keturi Italijos komandos darbuotojai turėjo teigiamą COVID-19 testą, o Italijos futbolo federacija (FIGC) paskelbė pareiškimą netrukus po pergalės prieš Lietuvą Vilniuje.

Jame sakoma, kad po pergalės šeštadienį Bulgarijoje darbuotojui buvo blogai, jis grįžo namo ir kad dar trys „Mancini“ personalo nariai trečiadienį buvo teigiami.

Tie asmenys yra izoliuoti nuo likusios grupės Lietuvoje.