Lietuva pasiekė nagų sėkmę prieš Bosniją ir Hercegoviną / Naujienos

2023 m. FIBA ​​krepšinio pasaulio čempionato atrankos varžybose Lietuvos NT (3-0) savo aikštėje įveikė Bosniją ir Hercegoviną (2-1). 78-77 (13-21, 23-20, 24-15, 18-21).

Bosnija ir Hercegovina / Lentelė

Lietuviai per keturias minutes išsiveržė aštuonių taškų persvarą (74-66), tačiau šeimininkai atsakė šešiais taškais be atsako, sumažindami atsilikimą iki dviejų (72-74).

Tačiau po keturias minutes trukusios sausros Lietuva pagaliau pasižymėjo, nes Olivižius per 15 sekundžių įmetė sankabos tritaškį. Aleksandras Lazikas paskutinę sekundę realizavo tritaškį ir sumažino Bosnijos deficitą, tačiau papildomiems žaidimams laiko nepakako, nes lietuvis pasitraukė vienu tašku.

Olivečius lietuvį pelnė 18 taškų (3/5 trit., 4/8 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, atliko 2 kamuolius ir atliko 13 taškų.

Mirelmas Holilovičius buvo geriausias Bosnijos ir Hercegovinos žaidėjas, pelnęs 20 taškų (9/12 2 PT, 2/3 FT), 3 atkovotus kamuolius, 2 kamuolius, 1 vagystę, 1 prastovą ir 21 PIR. Tačiau ketvirtajame kėlinyje jis patyrė čiurnos traumą ir nebegrįžo.

Dzananas Musa pridėjo 14 taškų (3/7 dvit., 1/3 trit., 5/6 atk. kam.), 6 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius, 1 vagystę, 5 kamuolius ir 12 kamuolių.

Lietuva: Oswaldas Olisevicius 18, Martinas Ecodas 13, Marcris Normandas 9, Arnas Butkevičius 8 (7 atk. kam.), Thomas Timza 8, Laurinus Brittis 7.

Bosnija ir Hercegovina: Miralem Holilovic 20, Dashanan Musa 14 (6 AST, 5 TO), Amaras Kejriwal 11 (7 atk. kam.), Kenanas Komenzas 9 (5 atk. kam.).

READ  Pirmasis grūdų laivas išplaukia iš Odesos, bet ES turėjo pamatyti artėjančias maisto ir energijos krizes