Lietuva pašalina Graikiją iš pasaulio krepšinio čempionato

Penktadienį Pasai miesto MOA arenoje Lietuva pradėjo retą lėtą startą, 92:67 įveikdama Graikiją ir iškovojo ketvirtą pergalę per tiek pat rungtynių 2023 m. FIBA ​​krepšinio pasaulio čempionate.

„Barcelona“ žaidėjas Rokas Jokobaitis surinko 19 taškų, užtikrindamas patekimą į aštuntfinalį, prieš susirungdamas su Amerikos komanda, kuri taip pat nebuvo pralaimėjusi ketverias rungtynes.

Graikai įpusėjus kėliniui pirmavo keturiais įvarčiais, o antrajame kėlinyje prasidėjus lietuviams išmušė hat-trick’us ir išsiveržė į priekį.

Iš ten tai buvo vienpusis lietuvių žaidimas, nes vėlyvų tritaškių serija nustūmė persvarą iki 27 taškų.

Skelbimas – Skaitykite toliau ↓

„Turime puikią motyvaciją. Rūbinėje turime vaikinų, kurie yra labai alkani ir viską skiria kovai aikštėje. Manau, kad (Lietuvos) rūbinėje turime viską, ko reikia”, – sakė Jonas Valančiūnas.

Jis pridūrė: „Kiekvienos rungtynės yra ypatingos ir mes vertiname visas rungtynes ​​taip, lyg jos būtų paskutinės. Kiekvienose rungtynėse, nepaisant varžovo, kovojame 100 procentų.”

Daugiau iš Spin

Graikijos rinktinė pasaulio čempionate baigsis antrajame etape po sekmadienio paskutinių rungtynių su Juodkalnija.