Lietuva laimėjo beisbolo 5 Europos čempionatą, pateko į WBSC beisbolo 5 pasaulio taurę 2024 – Pasaulio beisbolo softbolo konfederacija su Prancūzija

Pasaulio 10-oji Lietuva finale įveikė 2-ąją Prancūziją (2-0). Europos beisbolo 5 čempionatas šeštadienį Druskininkuose, Lietuvoje. Abi komandos užsisakė bilietus II WBSC beisbolo 5 pasaulio taurė. Kitais metais jis vyks Honkonge, Kinijoje.

Rungtynėse dėl bronzos Ispanija įveikė Nyderlandus, kurie pasaulio reitinge užima 19 vietą (2-1).

.

Antrajame Europos čempionate dominavo Prancūzija ir Lietuva, kurios pirmajame etape nepralaimėjo (6:0) atitinkamai į aukščiausią A ir B grupę.

Pirmosiose „Super Round“ rungtynėse Prancūzija nugalėjo Lietuvą (2-1), o po to sekė pergalės prieš Belgiją ir Italiją (abi 2-0). Sekančiose rungtynėse lietuviai taip pat laimėjo 2:0 prieš Nyderlandus ir Ispaniją.