Lietuva išmušė Graikiją iš FIFA pasaulio čempionato

2023 m. FIFA pasaulio krepšinio čempionate penktadienį Pasay miesto MOA arenoje Lietuva įveikė retą lėtą startą ir per tiek pat rungtynių 92:67 įveikė Graikiją.

FC Barcelona žaidėjas Rogasas Jokoupidesas pelnė 19 taškų, o lietuvis užsitikrino vietą ketvirtfinalyje prieš atsimušdamas su JAV komanda ir nepralaimėjo keturias rungtynes.

Būtent graikai per kėlinio pertrauką pirmavo keturiais, o lietuviai pataikė tritaškius ir pradėjo antrąjį kėlinį bei išsiveržė į priekį.

Nuo tada lietuviams tai buvo vienpusis reikalas, nes pasibaigus tritaškių serijai persvara išaugo iki 27 taškų.

„Motyvacijos turime labai daug. Jaunimas rūbinėje yra labai alkanas ir viską skiria kovai aikštėje. Manau, kad toje (Lietuvos) rūbinėje turime viską, ko reikia”, – kalbėjo Jonas Valančiūnas.

„Kiekvienas žaidimas yra puikus (ir) mes vertiname kiekvieną kaip paskutines rungtynes. Mes kovojame 100 procentų (kietai) visose rungtynėse, nepaisant varžovo”, – pridūrė jis.

Daugiau iš Spin

Graikijai pasaulio čempionatas baigsis 2 ture po paskutinių rungtynių su Juodkalnija sekmadienį.