Lietuva draugiškame žaidime patogiai įveikė Estijos iššūkį / Naujienos

Draugiškose rungtynėse Klaipėdoje Lietuvos NT dėl stipraus Roko Keytradžio ir Martino Ekodo pasirodymo 84-70 (21-12, 20-14, 28-19, 15-25) įveikė Estijos NT.

1

Jau trečiajame ketvirtyje nepasiekiama lietuvė laimėjo 9 taškais ir prieš paskutinįjį ketvirtį pirmavo 24 taškais, o tai tuo metu buvo formalumas.

Likus 28 sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos Marius Krikonis pataikė tritaškį ir išvedė Lietuvai 25 taškų persvarą, o nepaisant Matthiaso Dasso pasirodymo, Estija pritrūko progų sugrįžti.

Lietuviai jau antrajame ketvirtyje turėjo 16 taškų persvarą (36-20), o iki ketvirčio pabaigos 3:48 po Martyno Ekoto šuolio. Lietuva po to niekada neatsigręžė ir tik padidino savo pranašumą.

Už Arno Putkevičiaus, kuris per pirmąsias penkias žaidimo minutes pataikė du tritaškius, pastangomis lietuvis rungtynes ​​pradėjo stipriai, spurtu 9:1.

Estija paskutiniame ketvirtyje sugebėjo sumažinti atsilikimą, atsilikdama Christiano Kullame’o pastangomis.

Aikštės šeimininkų lietuviams centras Martinas Ekotas pelnė 15 taškų (6/10 2 t., 3/3 atk. kam.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

Estijos gretose Christianas Kullame’as pelnė 15 taškų (2/7 dvit., 3/5 trit., 2/2 atk. kam.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Lietuva: Martynas Echodas 15 (6 atk. kam.), Rokas Giedraitis 13, Tomas Dimša 10, Marius Grigonis 9;

Estija: Kristian Kullame 15 (9 AST), Mathias Doss 14, Sime-Sander Vene 9, Ker Grisa 9.

READ  Vyskupo Stourporto meras prisijungia prie lietuvių bendruomenės Velykų šventei