Lietuva-Bulgarija: Rezultatų atnaujinimas (3-1) „Cernic double“ per 2 minutes | 2021 09 10

Įvartis

Cerycho dublis per dvi minutes išvedė lietuvius į priekį. Vartininkas 10 atėjo iš už nugaros ir šoktelėjo iš viršaus, kad galva smūgiuotų į Verbeco kryžių.

10:42 prieš 3 valandas

Įvartis

Jis įmušė antrąjį Lietuvos įvartį po baudos smūgio, kuris buvo atliktas greitai ir kurį Lesikas paliko prieš Cernicą, kuris pelnė antrą įvartį grįžti į priekį.

10:41 prieš 3 valandas

80 ‘iki Lasicko

Lietuvio žaidėjo smūgis pataikė į skersinį ir priartėjo prie antrojo įvarčio.

10:33 prieš 3 valandas

Pokyčiai abiejose komandose

Dvigubi pokyčiai Bulgarijoje, įėjus Krastevui ir Delevui, o pastate įsiregistravo Laukmezis, o Kaslauskas įėjo į jo vietą

10:28 prieš 3 valandas

Geltona kortelė Lietuvos treneriui

Geltona kortelė Ivanauskui už protestą prieš teisėją

10:27 prieš 3 valandas

Pirmasis pokytis Lietuvoje

Megailitis palieka aikštę, o jo vietą užima Verbickas.

Prieš 3 val. 10:22 val

Įvartis

Tiesioginis baudos smūgio įvartis lygiosioms. Despodovo įrašo tikslas.

10:17 prieš 3 valandas

57 ′ – Yumovas

Šį kartą Yumovo smūgį atrėmė Bulgarija. Sitkos įmuš įvartį.

10:11 prieš 3 valandas

52 ‘Atvyksta silicio dioksidas

Kamuolys atkeliavo iš už nugaros atėjusiam vidurio puolėjui, tačiau jo smūgis praskriejo pro Lukovo apgyntus vartus.

10:05 prieš 3 valandas

Prasideda antroji dalis

Antrojo kėlinio pradžioje žaidėjai grįžta į aikštę.

9:49 prieš 3 valandas

pertrauka

Pirmasis kėlinys baigėsi teigiamu rezultatu Lietuvai 1-0.

9:40 prieš 4 valandas

39 ′ – Klimivacus – sužeistas

Lietuvos krašto gynėjas jaučiasi kiek nejaukiai, todėl jį turi aplankyti pagalbos komanda.

9:39 prieš 4 valandas

37 ‘Šansas Bulgarijai

Vėlgi, Lietuvos vartininkas turi pasitempti, kad išvengtų lygiosios, tačiau įmušti nepavyksta.

9:32 prieš 4 valandas

Turėjimo duomenys

Labai panaši situacija, bet šiek tiek daugiau Bulgarijoje – 64%, o Lietuvoje – 44%

9:28 prieš 4 valandas

25 ′ – Išgelbėti Sitkyus

Kryžiaus perdavimas iš kairės buvo apsinuodijęs ir Setkius turėjo išgelbėti ranką, kad išvengtų lygybės.

9:20 prieš 4 valandas

joo

Gera kontrataka iš Lietuvos sukėlė du prieš vieną, kuri baigėsi padedant Novikovui Lasikui, kuris įmušė savo komandą į priekį.

9:16 prieš 4 valandas

15 ′ – Setkui

Blogas Iliev smūgis, kuris smūgiavo blogai ir privertė Sitkosą įmušti.

9:15 prieš 4 valandas

13 ′ – Baudos smūgis Bulgarijai

Maksimalus baudos smūgis svečių komandai po „Maglites“ pražangos, o tai jam kainavo geltoną kortelę.

9:11 prieš 4 valandas

9 ‘Klaida puolime

Simico pastūmėjimas apsaugoti kamuolį sukėlė pražangą Bulgarijai

9:09 prieš 4 valandas

6 ‘Atvykimas į Bulgariją

Bulgarija suklupo ir atkovojo kamuolį, tačiau rungtynių užbaigti nepavyko, nes varžovų gynyba išmušė kamuolį.

9:04 prieš 4 valandas

Žaidimas prasideda

Rungtynės prasidėjo Vilniuje

Prieš 4:55 val

žaidėjai išeina

22 žaidėjai įeina į aikštę prieš skambant šalies himnui.

Prieš 8:46 ryto prieš 5 valandas

15 -ąją rungtynių minutę

Abi komandos palieka žaidimo lauką ir eina į persirengimo kambarius, kad užbaigtų detales prieš rungtynes.

Prieš 5 val. 8:08 val

Vienuolika iš Bulgarijos

Treneris Petrovas pradeda rungtynes: Lukovas, Bužikovas, Hristovas, Petka Khristovas, Antovas, Despodovas, Malinovas, Vitanovas, Nedelevas, Iljevas ir Yumovas.

8:06 prieš 5 valandas

Lietuvos asortimentas

Ivanauskas pradeda nuo šių vienuolikos: Setkus, Vaitkūnas, Klimavičius, Satkus, Baraykas, Slivka, Megalitis, Lasickas, Cernychas, Novikovas ir Laukmezis.

Prieš 5 valandas 8:04 val

Patvirtintos rikiuotės

Po kelių akimirkų peržiūrėsime oficialias abiejų komandų sudėtis.

8:02 prieš 5 valandas

1 valanda rungtynių pradžiai

Labas vakaras visiems! Jei norite sekti Lietuvos ir Bulgarijos rungtynes, pasilikite čia „VAVEL“, kad galėtumėte stebėti visą rungtynių peržiūrą ir minutę po minutės.

Prieš 2 dienas 21:59

Kaip žiūrėti Lietuva prieš Bulgariją tiesiogiai?

Prieš 2 dienas 21:54

Kada vyks Lietuvos ir Bulgarijos 2022 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynės?

Prieš 2 dienas 21:49

Žaidėjai juos paryškinti

Lietuvoje turime pabrėžti Novikakosą, kuris įmušė įvartį trejose rungtynėse iš eilės ir šiame reitinge visas penkias rungtynes ​​sužaidė kaip naujokas. Bulgarijoje turėtume atkreipti dėmesį į Desbedovą, kuris šiame reitinge įmušė įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus, taip pat dalyvavo keturiose iš penkių rungtynių.

21:44 prieš 2 dienas

Kaip pasiekti Bulgariją?

Bulgarijos komanda išgyvena gerą akimirką po pergalės prieš Gruziją ir Lietuvą bei lygiosiomis su Europos čempione Italija. Sunku patekti į pasaulio čempionatą, nes Italija ir Šveicarija yra akivaizdūs šios grupės favoritai.

Prieš 2 dienas 21:34

C grupė

Italija šiuo metu pirmauja C grupėje su 14 taškų per šešias rungtynes, po to Šveicarija su aštuoniais taškais ir sužaidė tik keturis mačus. Už jų atsilieka Šiaurės Airija ir Bulgarija, abi su penkiais taškais, o Lietuva dar neturi taškų šioje ankstyvoje stadijoje.

21:29 prieš 2 dienas

fone

Šios dvi komandos susitiko du kartus, o abiejose rungtynėse rezultatas buvo toks pat kaip Bulgarijos pergalė. Paskutinis buvo praėjusių metų rugsėjo pirmosios rungtynės, kuriose Bulgarija laimėjo Chuchevo dėka, likus vos aštuonioms minutėms iki rungtynių pabaigos.

21:24 prieš 2 dienas

būstinė

Rungtynės vyksta „Darius ir S. Gireno“ stadione, kuris buvo pastatytas 1925 m. Ir kuriame telpa 9 180 žiūrovų.

Prieš 2 dienas 21:19

Žaidimo peržiūra

Lietuva ir Bulgarija žais šeštas rungtynes ​​C grupėje, kur žais kartu su Šveicarija, Italija ir Šiaurės Airija.

Prieš 2 dienas 21:14

Sveiki atvykę į VAVEL.COM tiesioginę Lietuvos ir Bulgarijos transliaciją 2022 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse.

Mano vardas Manuelis Carmona Hidalgo ir aš būsiu prieš tave. n šioms rungtynėms. Čia pateiksime prieš rungtynes ​​analizę ir naujienas iš VAVEL.