Lietuva 1-4 Šiaurės Airija: spaudžiami žiūrovai lemia lemiamą pergalę

Shane’as Lowry’is ir Connoras Washingtonas puikiai derėjo su Šiaurės Airija

Šiaurės Airija išlaikė viltis pasaulio čempionato atrankos varžybose iškovojusi pergalę prieš Lietuvą 4: 1.

Rezultatą pradėjo Danielis Ballardas, o Connoras įmušė įvartį per Vašingtono baudą.

Tada Bailey Peacockas-Farrellas atmušė Arvido Novikovo smūgį, o Shane’as LaVerre’as atgavo silpnesnio žiūrovo dviejų įvarčių skirtumą.

„Body McNair“ baigė rezultatą skirdamas antrą baudą iš Šiaurės Airijos.

Ši pergalė buvo pirmoji Iano Baraclough pergalė C grupėje, pirmoji trenerio pergalė per 90 minučių, kol jis nusivylė 0: 0 Bulgarijoje ir prieš 2: 0 nusileido Italijai.

Jie yra treti lentelėje, šešiais taškais atsilikę nuo Italijos lyderių, tačiau žinojo, kad trečiadienio vakarą laimėdami Vindzoro parke prieš Šveicariją, vienu tašku lenkia šveicarus.

Šiaurės Airijos pergalė buvo tokia įspūdinga, kad į Vilnių jie keliavo be įtakingų „Premier“ lygos žaidėjų Johnny Evanso ir Stuarto Dalaso, o taip pat trūko Corey Evanso, Josho McKenzie, George’o Saville’o ir Liamo Boyce’o.

Saville’as vėl galės žaisti po to, kai buvo sustabdytas Šveicarijos rungtynėse, prieš kurias jie buvo draugiški prieš Estiją, nors „McNair Belfast“ buvo įtrauktas į pagrindinių žaidėjų, kurie nebuvo pasiekiami, sąrašą, sustabdę susitikimą.

Ryžtinga Šiaurės Airija atsako tvirtai

„Peacock-Farlin“ baudos metimas buvo puikus momentas Barrako pusėje

Kvalifikacinėms viltims pakibus ant plauko, Šiaurės Airijai buvo daromas didelis spaudimas būti pavadintam žaidimu laimėti, tačiau galiausiai žaidėjai reagavo geriau ir užfiksavo neabejotiną pergalę.

Barrako vyrai purvinai pradėjo rungtynes ​​ir 20 -ą minutę prieš Ballardo pelnytą pirmąjį tarptautinį įvartį Golpinas leido matyti. Kairė.

Septynias minutes po pertraukos „Washington NI“ persvara padvigubėjo.

Buvo paskelbtas jaudinantis 15 minučių laikotarpis, per kurį Baraclavas būtų baisiai išsigandęs, kai McNair Justus Lasigas buvo iškeltas iš aikštės, kad sugrąžintų įsibrovėlius į rungtynes ​​iš toli, kuris persekiojo namo ir po kreko vartų kortelės klaidos. .

READ  Švenčiant tvorą prie Lietuvos sienos mažėja atvykstančių migrantų

Tačiau, kaip jis jau padarė daug kartų nuo tada, kai pradėjo savo tarptautinę karjerą 2018 m., Sheffieldas trečiadienį šoko į kairę, kad atmuštų gerą baudinį iš vartininko Peacocko-Farrello Novikovo.

„Livewire Lavery“ turėjo geriausią instinktą atkurti dviejų Airijos įvarčių skirtumą per 67 minutes su savo pirmuoju tarptautiniu įvarčiu, kai Jordanas Thompsonas iš kelnių apačios pakeitė kelnes į šoninius namus.

McNair baigė savo mintis apie sustabdymą galvoje per aštuonias minutes, smūgiuodamas namo nuo baudos aikštelės ir sukeldamas vėlyvą sukilimą į žalią Daviso dėžę.

Laverie vaidina pagrindinį antro plano aktoriaus vaidmenį

Shane'as Lavery
Buvęs „Everton“ puolėjas Laveri gegužę išvyksta iš „Linfield“ į „Blackpool“

Atsižvelgiant į rungtynių didybę, pagrįstą Šiaurės Airijos pasaulio čempionato kvalifikacijos viltimis, kita istorija, dominavusi žaidimo struktūroje, buvo jų pagrindinių žaidėjų ir nuolatinių startuolių trūkumas.

Sąrašas, prasidėjęs praėjusią savaitę su Johnny Evansu ir pasibaigęs dieną prieš rungtynes ​​su Dalasu, turėjo išbandyti net visuomet entuziastingą „Barclack“ elgesį, tačiau jis pabrėžė, kad nepasirodę turi šansų žengti į priekį.

LaVery savo greičiu, prakaitu ir kruopščiu pasirodymu savo buvusiam NI iki 21 metų viršininkui paminėjo tai, kad buvusiam „Linfield“ vyrui, gerai pradėjusiam gyvenimą „Blackpool“, buvo suteiktas nusipelnęs taikinys.

Jam nepavyko įmušti Jamalo Lewiso, kuris iš pradžių kvietė gerą progą, o prieš pertrauką sužaidė gana aukštą Thomsono perdavimą, tačiau nepataikė į tikslą, išmušęs kairės kojos smūgį.

Galvai buvo lengva nusileisti galvai, bet tai nebuvo jo prigimtis ir kadangi jis buvo taip gerai susijęs su Vašingtonu, jis buvo tinkamoje vietoje, kad pasiektų tai, kas, daugelio manymu, buvo pirmasis jo tarptautinis tikslas.

22-ejų metų vaikinas abejoja, ar jis turės daug galimybių papildyti savo rezultatą sekmadienio draugiškose rungtynėse su Estija, tačiau jis-kartu su Thompsonu ir dar kartą įkvėptas Ali McCann-nekantriai laukia kito starto, nes sugrįš 16 000 sirgalių Susitikimas Šveicarijos Vindzoro parke.

READ  2023 m. Bakerio taikos konferencija: naujas šaltasis karas? vasario mėn. Įrengtas 23-24