Lengvosios atletikos medaliai dviejose skirtingose ​​vietose

Kyle’as Alcine’as artėja prie šuolio į aukštį juostos per antrąją Big 12 lengvosios atletikos čempionato dieną RV Christian Track 2021 m. gegužės 15 d. (archyvinė nuotrauka Sophie Osborn | Collegian Media Group)

Lengvoji atletika Kanzase praėjusį savaitgalį pasidalijo – vieni sportininkai buvo Teksase, o kiti – Ajovoje. Atstumas nesuveikė rezultatų, nes „Wildcats“ mėgavosi daugybe kokybiškų vietų.

Des Moines, Ajova, vyko Drake’o estafetės nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. De Moine savaitgalis buvo išskirtinis – moterų Wildcat 4×800 komanda pasiekė naują mokyklos rekordą.

Alexas Fergusonas, supermajorė Maisie Hines ir jaunieji Sydney Burton ir Cassidy Johnson pasiekė rekordą 8:31.22, o tai yra geras trečias.

Vaikinai bėgo puikiai, surinko 7:26.21 ir finišavo penkti. Vyrų komandoje buvo penkto kurso Travisas Hodge’as, antrakursis Willas Carrollas ir jaunieji Kyle’as Johnstonas bei Hadley Splicheris.

Splechteris taip pat atsidūrė tarp geriausių bėgikų 1500 m bėgime. Jaunesnysis savo asmeninį rekordą pasiekė 3:44.46 ir finišavo trečias.

Pirmakursis Cady McCoolas buvo tarp penkių geriausių vyrų atrankos varžybose „Drake Relays“, įveikęs 67,44 m/221-3 ir užėmęs trečią vietą.

Moterys vos nepaėmė šluotos 800 m šluotai, nes naujokė Cassidy Johnson įveikė pirmą kartą 2:06,39, o geriausia žvaigždė Massey Hines atsiliko 2:07,65. Bronzą iškovojo vyresnysis Alexas Fergusonas, lenktynes ​​baigęs 2:08,10, o jaunesnysis Sidney Burtonas kirto penktas – 2:10,24.

Vos 20 mylių nuo kelio kiti lengvosios atletikos sportininkai varžėsi „Kim Janvrin Open“ turnyre Indianoloje, Ajovoje. Atidarymas buvo tik penktadienį vykstantis renginys su keliais varžovais, tačiau K-State vis dar turėjo keletą geriausių pasirinkimų, o naujokas Cailan Steward iškovojo sidabrą 5000 m distancijoje su asmeniniu geriausiu rezultatu 17:38:62.

Keletas sportininkų taip pat pasiekė savo žingsnį Lubbock mieste, Teksase, Corky/Crofoot Shootout varžybose, ypač Wildcat lauko dalyviai. Trečiąją vietą užėmė lietuvis Mata Adamonis 57,18 m/187-7 ieties metimo rungtyje.

K-State laimėjo kelis geriausius vyrų šuolių į aukštį nugalėtojus – pastaruoju metu tai įprastas reiškinys.

READ  Swans užkalbino burtininkus 106:88

„Wildcats“ žaidė trys iš penkių geriausių žaidėjų, tarp jų Tejaswinas Shankaras (sidabras), Kyle’as Alcine’as ir Kamyrenas Garretas. Dėl antrosios vietos medalio Šankaras nušoko 22,2 m/7-3,25.

Moterų fronte senjoras Tommy Huntnausas šuolio su kartimi finišavo antras. Huntnaus nušoko 4,07 m/13-4,25. Pirmakursis Reaganas Hawkelis užėmė penktą vietą su 3,82 m / 12-6,25 ūgiu.

Bėgikai taip pat turėjo nemažą sėkmės dalį Lubboke. Jaunė Chalisa Ray sulaužė lyderio poziciją užėmusi pirmąją vietą moterų 400 m distancijoje su rekordu 52,32.

Jaunė Vitoria Sina Batista Alves moterų 100 m barjerinio bėgimo rungtyje įveikė 14,20 laiko ir iškovojo bronzos medalį, o Lavonas Stephensonas finišavo penktas. 400 metrų barjerinio bėgimo rungtyje Stevensonas įmetė per 1:01,72.

Moterų pusėje finišavusi superžvaigždė Wurrie Njadoe užėmė ketvirtą vietą, moterų 100 m distancijoje už 11,58, o 200 m – 23,38.

Vyrai pasidalijo keletą pergalių, nes antrakursis Kyle’as Gillas ir pirmakursis Antonio Hansonas atsiėmė medalius vyrų 400 m bėgime. Gale’as iškovojo sidabrą su 45,99, o Hansonas užėmė trečią vietą už Gale (46,24).

Vyrų estafečių komandoms sekėsi gerai, o pirmakursis Darianas Clarkas, Carsonas Lackey vyresnysis ir jaunesnysis Timas Lambertas jaunesnysis ir Donovanas Turneris finišavo 40,70 ir finišavo antri.

Dvi „Wildcat“ komandos taip pat dalyvavo vyrų estafetėse 4 × 400. Jauniai Shawnas Wilsonas, Timas Lambertas jaunesnysis, antrakursis Kyle’as Gillas ir pirmakursis Antonio Hansonas iškovojo auksą 3:06,19. Antroji komanda, kurią sudarė Shankar, Ohlin, Turner ir Lucky, finišavo ketvirta 3:23,42.

„Wildcats“ priima Ward Haylett Invitational paskutiniam susitikimui prieš konferencijos varžybas. Renginiai prasideda gegužės 6 d., penktadienį, 18 val., o tęsiasi gegužės 7 d., šeštadienį, 10 val.