Lengvosios atletikos medaliai dviejose skirtingose ​​vietose

Kyle’as Alcine’as artėja prie šuolio į aukštį juostos per antrąją Big 12 lengvosios atletikos čempionato dieną RV Christian Track 2021 m. gegužės 15 d. (archyvinė nuotrauka Sophie Osborn | Collegian Media Group)

Lengvoji atletika Kanzase praėjusį savaitgalį pasidalijo – vieni sportininkai buvo Teksase, o kiti – Ajovoje. Atstumas nesuveikė rezultatų, nes „Wildcats“ mėgavosi daugybe kokybiškų vietų.

Des Moines, Ajova, vyko Drake’o estafetės nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. De Moine savaitgalis buvo išskirtinis – moterų Wildcat 4×800 komanda pasiekė naują mokyklos rekordą.

Alexas Fergusonas, supermajorė Maisie Hines ir jaunieji Sydney Burton ir Cassidy Johnson pasiekė rekordą 8:31.22, o tai yra geras trečias.

Vaikinai bėgo puikiai, surinko 7:26.21 ir finišavo penkti. Vyrų komandoje buvo penkto kurso Travisas Hodge’as, antrakursis Willas Carrollas ir jaunieji Kyle’as Johnstonas bei Hadley Splicheris.

Splechteris taip pat atsidūrė tarp geriausių bėgikų 1500 m bėgime. Jaunesnysis savo asmeninį rekordą pasiekė 3:44.46 ir finišavo trečias.

Pirmakursis Cady McCoolas buvo tarp penkių geriausių vyrų atrankos varžybose „Drake Relays“, įveikęs 67,44 m/221-3 ir užėmęs trečią vietą.

Moterys vos nepaėmė šluotos 800 m šluotai, nes naujokė Cassidy Johnson įveikė pirmą kartą 2:06,39, o geriausia žvaigždė Massey Hines atsiliko 2:07,65. Bronzą iškovojo vyresnysis Alexas Fergusonas, lenktynes ​​baigęs 2:08,10, o jaunesnysis Sidney Burtonas kirto penktas – 2:10,24.

Vos 20 mylių nuo kelio kiti lengvosios atletikos sportininkai varžėsi „Kim Janvrin Open“ turnyre Indianoloje, Ajovoje. Atidarymas buvo tik penktadienį vykstantis renginys su keliais varžovais, tačiau K-State vis dar turėjo keletą geriausių pasirinkimų, o naujokas Cailan Steward iškovojo sidabrą 5000 m distancijoje su asmeniniu geriausiu rezultatu 17:38:62.

Keletas sportininkų taip pat pasiekė savo žingsnį Lubbock mieste, Teksase, Corky/Crofoot Shootout varžybose, ypač Wildcat lauko dalyviai. Trečiąją vietą užėmė lietuvis Mata Adamonis 57,18 m/187-7 ieties metimo rungtyje.

K-State laimėjo kelis geriausius vyrų šuolių į aukštį nugalėtojus – pastaruoju metu tai įprastas reiškinys.

READ  Bahreinas nuliūdino Siriją krepšinio atrankos varžybose

„Wildcats“ žaidė trys iš penkių geriausių žaidėjų, tarp jų Tejaswinas Shankaras (sidabras), Kyle’as Alcine’as ir Kamyrenas Garretas. Dėl antrosios vietos medalio Šankaras nušoko 22,2 m/7-3,25.

Moterų fronte senjoras Tommy Huntnausas šuolio su kartimi finišavo antras. Huntnaus nušoko 4,07 m/13-4,25. Pirmakursis Reaganas Hawkelis užėmė penktą vietą su 3,82 m / 12-6,25 ūgiu.

Bėgikai taip pat turėjo nemažą sėkmės dalį Lubboke. Jaunė Chalisa Ray sulaužė lyderio poziciją užėmusi pirmąją vietą moterų 400 m distancijoje su rekordu 52,32.

Jaunė Vitoria Sina Batista Alves moterų 100 m barjerinio bėgimo rungtyje įveikė 14,20 laiko ir iškovojo bronzos medalį, o Lavonas Stephensonas finišavo penktas. 400 metrų barjerinio bėgimo rungtyje Stevensonas įmetė per 1:01,72.

Moterų pusėje finišavusi superžvaigždė Wurrie Njadoe užėmė ketvirtą vietą, moterų 100 m distancijoje už 11,58, o 200 m – 23,38.

Vyrai pasidalijo keletą pergalių, nes antrakursis Kyle’as Gillas ir pirmakursis Antonio Hansonas atsiėmė medalius vyrų 400 m bėgime. Gale’as iškovojo sidabrą su 45,99, o Hansonas užėmė trečią vietą už Gale (46,24).

Vyrų estafečių komandoms sekėsi gerai, o pirmakursis Darianas Clarkas, Carsonas Lackey vyresnysis ir jaunesnysis Timas Lambertas jaunesnysis ir Donovanas Turneris finišavo 40,70 ir finišavo antri.

Dvi „Wildcat“ komandos taip pat dalyvavo vyrų estafetėse 4 × 400. Jauniai Shawnas Wilsonas, Timas Lambertas jaunesnysis, antrakursis Kyle’as Gillas ir pirmakursis Antonio Hansonas iškovojo auksą 3:06,19. Antroji komanda, kurią sudarė Shankar, Ohlin, Turner ir Lucky, finišavo ketvirta 3:23,42.

„Wildcats“ priima Ward Haylett Invitational paskutiniam susitikimui prieš konferencijos varžybas. Renginiai prasideda gegužės 6 d., penktadienį, 18 val., o tęsiasi gegužės 7 d., šeštadienį, 10 val.