Krepšinis: Madrido „Real“ šaukia Eurolygą

Madrido „Real“ yra plokščias, pagautas pincetu, patyręs daugiau pralaimėjimų (22) iš rezultatyvių perdavimų (19) ir kurį remia Dickas (14 taškų, 4 iš 5 trigubai), jis sukandęs dantis įveikė kietąjį žalgirietį (70-58). ) ir palengvino jo akimirką Blogas. Kaip keistas faktas silpnose rungtynėse baltai neturėjo galimybės 40-ąją minutę atlikti nė vieno baudos smūgio. „Aš neturiu tam jokių paaiškinimų“, – pažymėjo Lasso. Jo būrys ką tik išsaugojo didelę dvikovą, kad išliktų varžybose griežtesnėje ir labiau bijomoje Eurolygoje. Be jėgų nusipirkti naktį su daugybe smūgių, bet drąsiai įveikti sunkumus. Jokios maržos pakilti kaip gerais laikais, bet argumentais priešintis laikantis gynybos. Taip Madridas išvengė blaškymosi ir blogų žinių. Ketvirtadienį Yue Zhongui buvo atlikta dešiniojo kelio artroskopija (atlikta 2017 m.) Ir pratęs jo nebuvimą (sveikimas gali užtrukti apie šešias ar aštuonias savaites) komandoje, kaupiančioje traumas ir ligas, prieš susidurdamas su lemtingu sezono etapu. .

daugiau informacijos

Madridas, kuris atsakė 11 pergalių per 12 rungtynių tarp 6 ir 17, vėliau pateko į purvą, panašų į tai, kas nutiko sezono pradžioje. Prieš priimdamas „Žalgirį“, Laso per aštuonias rungtynes, kurias sužaidė 2021 m., Iškovojo penkis pralaimėjimus, iš viso savo rekorde – 10 pralaimėjimų (keturis iš jų „WiZink“ centre; penkis prieš Ispanijos komandas). Nerimas prieš tokią panoramą ir kvalifikacinis spaudimas paskatino baltus suformuoti stiprią stadiją (18–8, M. 8, 4 iš 8 trise). Kelionė į priekį, kad net negalvotumėte apie vingiuotą kelią. Tavareso bauginimas nuo pat pradžių sukėlė siaubą varžovų centruose ir leido madridistams įgyti laiko ir ramybės pratęsti rungtynių planą. Prieš uždarant pirmąjį kėlinį, „Trio“ nustatė pirmąjį dangtelį vietiniams gyventojams (10–21).

Martinas Schilleris panaudojo Yancuno („EuroLeague“ rekordininkas rungtynėse ir atkovotuose kamuoliuose, prieš Felipe) ir Luverni patirtį sukūręs savo komandą. Bet Zaljiri nerado prisilietimo, o Madridas išlaikė pulsą. Apimtas Yue, Rudi ir Tayloro nuostolių, Doranas Lasso sunkiai dirbo, kad sukonstruotų tai, kas buvo statoma. Baltųjų tikslumo lygis nukrito nuo vandenyno, du kartus iš eilės atvyko „Hayes“ komanda ir Lietuvos komanda tarsi prakaitavo. Tačiau Alucinas ir Abaldi sugriežtino gynybos poreikį ir leido Madrido „Real“ išsaugoti žanrą ilgesnį laiką. Kol jėgos nenuvylė. Carrollas ir Teusas prarado reakciją, o Zalghiriai rado atlygį už jų kantrybę. „Walkup“ priekyje Lietuvos komanda pagerino atkovoto kamuolio veidą, laimėdama antrą setą ir maždaug nuo 34-23 nuo 17 minutės iki 36-31 į rūbinę.

READ  Pokeris paskelbtas oficialia sporto šaka Lietuvoje

Madrido „Real“ neteko nervų pirmajame kėlinyje, pridėjo keturis tiesius posūkius ir dar vieną naktį slėgė lygiausioje Europos lygoje (39-38, 25 min.). Du iš eilės tritaškiai Decko metimai ir dar vienas stiprus poilsis iš Aloceno palengvino Madrido spūstis, tačiau neatbaidė „Žalgirio“. Tris kartus Tompkinsas ir Carolis pakurstė garsiuosius Madrido „Real“ numerius, kad pergalė būtų teisinga (64-48, 35m). „Žalgirio“ gynybos bandymas 1-3-1 buvo nesėkmingas ir Madrido „Real“ rado erdvę, kuri paskutinėmis akimirkomis leido lengvai atsikvėpti. Laso vyrai vis dar laikosi ketvirtosios vietos – pergalė priekyje esančiam „Armani“, tačiau tik dviem – dešimtajam pačiam „Žalgiriui“. Daugeliui stresų patinka problemos. „Jei Madrido„ Real “norėtų, kad tęsiu ir aš, būtų labai lengva.“ Madrido „Real“ treneris sakė paklaustas apie jo atnaujinimą iki 2023 m., Laukdamas, kol jis taps oficialus, jei du žmonės nori suprasti vienas kitą, tai yra natūralu. yra tai, kad jie supranta vienas kitą.