Kokia žvaigždė „Man City“ pergale | Sportas

Po sėkmingos kampanijos moterų pasaulio čempionato atrankos varžybose puolėja ir rinktinės kapitonė Khadija Shaw tęsė savo vasaros įvarčių stilių, kai UEFA moterų čempionų lygos pusfinalio rungtynėse savo klubą „Manchester City“ 6:0 įveikė Tomires-Turan. vakar Madride.

Shaw įmušė įvartį ketvirtą ir dvidešimt pirmąją minutes, o kiti įvarčius pelnė Lauren Hemp (46 min.), Vicki Losada (82 min.) ir „New Deal“ Dina Castellanos (89 min.) ir Keira Walsh (92 min.), kai „City“ pradėjo savo Europos kampaniją. pergalinga pastaba, suteikianti savo šansus Pažengus į varžybų grupių etapus, stiprų postūmį.

Shaw davė toną per pirmąsias penkias minutes, kai ji pakilo prieš Hemp perdavimą ir išvedė „City“ anksti į priekį. Po 17 minučių Shaw vėl pasinaudojo galva, kad padvigubino „City” pranašumą, šį kartą iš Chloe Kelly perdavimo. Antrajame kėlinyje „City“ ir toliau kontroliavo, kai Hemp pelnė įvartį praėjus minutei nuo antrojo kėlinio pradžios, o Losada ir Castellanos Walsh užsitikrino pergalę antrajame kėlinyje.

2021-22 sezonas

Shaw debiutuoja 2021–22 m. sezone „Manchester FC“ komandoje, kur visose varžybose pelnė 16 įvarčių, įskaitant devynis įvarčius lygoje, be to, padėjo laimėti žemyninę taurę ir užėmė trečiąją vietą moterų „Premier“ lygoje. Vasara taip pat buvo įtempta tarptautiniu mastu, nes Reggae praėjusį mėnesį atvedė Girlz į Pasaulio taurės atrankos varžybas Concacaf moterų čempionate Meksikoje, įmušdamas tris įvarčius ir beveik visą turnyro dalį lygus su kanadiete Jessie Fleming ir Julia Grosso bei amerikiete. Aleksas Morganas.

Pranešama, kad gegužę Shaw susidomėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ Prancūzijos lygos, kai išvyko Georgia Stanway, Lucy Bronze ir Caroline Weir, tačiau šį sezoną ketina likti klube.

Tuo tarpu nacionalinė vidurio puolėja Kayla McCoy ir jos Škotijos klubas „Rangers“ laimėjo pirmąjį ratą po to, kai 3:1 nugalėjo Vengrijos klubą „Ferencvaros“. Tačiau sėkmė nepagailėjo rinktinės puolėjai Trudy Carter ir jos Lietuvos klubui „FC Gentra“, nes jie buvo išmušti pirmajame rate 2:0 pralaimėjus suomiui Koppsui Kuopio ekipai.

READ  Free MLB Agency: Citizens sign former Cubs player Kyle Schwarber to a one-year contract

Sekmadienio finale Shaw susikaus su Madrido „Real“, o „Man City“ tęs savo siekį patekti į grupių etapą. Madrido „Real“ praėjusį sezoną atrankos etape nokautavo „Manchester City“.