Keris Irvingas surinko 35 ir vedė tris „Nets“ pralaimėtas rungtynes, 104–94 įveikęs „Pacers“.

Kai sukursite didžiausią avansą per pirmąją franšizės pusę per devyniasdešimt metų, geriau laimėsite ir tai padarė „Nets“.

Brooklynas tikrai atsigavo po trijų pralaimėjimų iš eilės, rodydamas didelę energiją kartu su didelėmis pastangomis, kai nugalėdamas „Nets Pacers“, 104: 94, laimėjo, „Nets“ pagerino rezultatą iki 15-12 sezone ir nutraukė ilgiausią pralaimėjimų seriją. Sezonas … kartu su šešių pralaimėjimų serija, palyginti su „Pacers“ – ilgiausia aktyvi namų pralaimėjimų serija prieš bet kurią komandą. Su pralaimėjimu „Pacers“ nukrenta žemiau 0,500 iki 12-13. Tai buvo jų ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

Brooklynas išmušė vartus, šovė ir gerai žaidė gynyboje, o tai buvo sveikintinas ženklas, kai aštuoniose rungtynėse iš eilės numetėte 120 taškų. Brooklyn Indianos gynyba pirmąjį ketvirtį išlaikė tik 18 taškų – tai yra antras žemiausias leistinas taškas atidarymo sezone šį sezoną. „Nets“ savo pirmąjį stiprų laikotarpį sekė stipresne sekunde – antrąjį ketvirtį Indiana laikėsi 12 taškų taške, tuo tarpu sukaupė 35 taškus.

Nuvykęs į rūbinę 62-30, didžiausias franšizės pirmojo kėlinio laimėjimas nuo Jason Kidd eros, „Pacers“ šiek tiek pasuko scenarijų ir kovojo iš paskos. Dumanto Sabonio vadovaujama Indianos komanda trečiajame kėlinyje pelnė 32 taškus, pasinaudodama lengvomis Brooklyn klaidomis ir negrįždama į pereinamąjį etapą.

„Nets“ paskutines 12 žaidimo minučių atidarė 20 taškų skirtumu. Nepaisant reikšmingų pasiekimų, Indiana nepaliko lengvai, nes jų pasitikėjimas ėmė kilti. Nepaisant nedidelio paspaudimo, suktukai abiejuose galuose laikė koją ant droselio ir atleido sėdynę 1:41. „Nets“ turėjo dvigubą persvarą 32 minutes iš eilės, o tai taip pat yra sezono rekordas.

Keri Irvingas per 35 minutes sužaidė 35 taškus, aštuonis rezultatyvius perdavimus ir keturis atkovotus kamuolius. Tačiau įspūdingiausia jo statistika buvo jo sėkmė. Irvingas 17 kartų nuėjo prie linijos ir išėjo su 17 taškų. Sezono metu tai dabar 95 proc. Jamesas Hardenas taip pat buvo tobulas, surinkęs 10 iš 10. Ar paskutinį kartą pradinis vartininkas buvo 27 iš 27? Hardenas ir Russellas Westbrookas.

READ  „iDenfy“ teikia „Pure M Global“ sąrankos paslaugas

Jamesas Hardenas ir toliau liko dviguba dviguba mašina Brooklynui, jis baigė rungtynes ​​su 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, kad tęstų penkis rezultatyvius perdavimus per 36 žaidimo minutes. Hardenas du kartus uždirbo per kėlinį, o per pirmąjį kėlinį jis pasiekė dvigubą karjeros rezultatą. Tiesą sakant, jo 11 atkovotų kamuolių per pusę buvo daugiausia, kuriuos jis turėjo pusrutulyje per savo karjerą.

Diandre’as Jordanas susigrąžino pergalę po kritikos antradienio rungtynių metu ir po jų. Jordanas pelnė tris gatves ir per 37 minutes padvigubino 12 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Kaip komanda Brooklynas baigė pergalę šaudydamas 42,1 proc. Ir 29,0 proc. Gyliu – užfiksavo 13 posūkių, įskaitant 24 sekundžių pabaigos žaidimo pažeidimą. Kerlingas kovojo ant plokščių, 46-43, sunkią kovą su dviem geriausiais gamintojais.

Kalbant apie Indianą, Donatas Sabonis pelnė 18 taškų per 35 minutes, o po jo Malcolmas Brogdonas pelnė 15 taškų per 35 minutes. Indiana pralaimėjimą baigė 39,1% lauko ir 39,5% gylio. Jie vis dar kankinosi dėl Viktoro Oladipo pralaimėjimo keturių komandų varžybose, kurios atvedė Hardeną į Brooklyną.

„Nets“ pradėjo rungtynes ​​švęsti Mėnulio naujus metus. Prieš patarimą Irvingas užėmė centrinę vietą ir palinkėjo Kinijos gerbėjams laimingų Naujųjų Mėnulio metų.

Arena apvilkta raudona ir geltona spalvomis, Kinijos vėliavos spalvomis, žaidimas taip pat buvo rodomas kinų popmuzikos žvaigždės Hu Mingao prieš Brooklyn’s Horizons ir Highlighters Nets muzikiniame vaizdo įraše.

Kino kambarys

Na, tai tikrai buvo pagerintas pastangų lygis, dabar? Palauk, leisk man ką nors patikrinti.

* Patikrina Indianos laimėjimo / pralaimėjimo rekordą prieš šio vakaro rungtynes ​​*

Uh. yra logiškas.

Sustabdyk mane, jei girdėjau tai anksčiau, bet pirmiausia patyręs ant veido (ne, PažodžiuiPrieš „Detroit Pistons“, kurie gyvena rūsyje, „Nets“ pasirodė labai stipriai titaniškai gynyboje prieš nuolatinę atrankos komandą. Prisiekiu, šis sezonas tapo didele memu Jekyll ir Hyde Sūpynės iš žaidimo į žaidimą.

READ  Ar Aleandro ir Clayton Silva galėtų būti daugiausiai taškų surinkęs ISL 2022 duetas?

Ir, spėk kas? Niekada tuo nepatikėsite. Piktadarys (pašaipa … savotiškas) iš paskutinių rungtynių DeAndre’as Jordanas trečiadienio vakarą buvo čempionas Brooklyne, o „Pacers“ išnešė pirmąją žvaigždę į priekį 7-20 smūgiu. Jis atlaikė daugiau nei savo vietą prieš vieną geriausių lygos žaidėjų, dvi grupės susimaišė, pakėlęs kitą ranką, kuomet jis maišė kojas, kad sužlugdytų Lietuvos žvaigždę.

„Harris“ tikroji vertė

Kaip pažymėjome, Joe Harrisas baigė savo ketverių metų sandorį, kurio vertė 72 mln. USD, jei ne sandoris, tada tikroji vertė. Joe E. Bucketsas per visą laiką persikėlė į šeštą vietą tritaškių pataikymu ir pasiekė geresnį nei 49 procentų gylį, tuo tarpu vidutiniškai geresnį nei 15 taškų. Tačiau per pastarąsias septynias rungtynes ​​jis buvo geresnės formos nei bet kada. Harrisas vidutiniškai siekė 17,0 proc., O bendras – 56,6 proc., O gylis – 52,8 proc. Trečiadienio vakarą jis tęsė savo karjerą, surinkdamas 17 taškų per 6 iš 11 smūgių ir 3 iš 7 iš gilaus smūgio.

Harrisas buvo paklaustas, ar jis ketino dalyvauti 3 taškų šaudymo varžybose – varžybose, kurias laimėjo prieš dvejus metus. „Linkiu sėkmės dalyviams“ (arba tarkime, kad ji buvo užblokuota už šios kaukės. Jūs nusprendžiate.)

„Barclays Center Nets“ norėtų padėkoti Caris Leverett vaizdo pagerbimu

Caris Leverett pirmą kartą grįžo į „Barclays“ centrą nuo tada, kai buvo prekiaujama … ir jai buvo atlikta inkstų operacija, atradus mažą gumbą.

Prieš prasidedant antrajam kėliniui, „Nets“ parodė minutės trukmės vaizdo įrašą, pagerbiantį LeVerto kaip tinklo mandatą. Leverettas po baudinio vaizdo įrašo pasveikino Bruklino suolelį, o mačo metu ir po paskutinio skambučio jį pasitiko keli „Nets“ žaidėjai, įskaitant Kyrie Irvingą. Dauguma komandos narių ir „Nets“ sporto mokslo direktorius Danas Meehanas labai apkabino LeVertą.

READ  Prabangiame Mumbajaus rajone per Red Bull Racing šou užsidegė Formulės 1 automobilis

Čia yra visas vaizdo įrašas apie LeVerto sveikinimą ir reakciją.

Steve’as Nashas kalba apie Kevino Duranto praradimą

„Hot Take“: „Nets“ yra dar geresni, kai Kevinas Durantas yra komandoje (!!). Nors po turo su NBA „COVID-19“ saugos ir sveikatos protokolais „Nets“ yra tik dvi dienos, kad susigrąžintų žvaigždę, viskas nebuvo lengva. Steve’as Nashas išsamiai aprašė, kaip ir kur Brooklynas praleidžia KD … ant žemės ir nuo jos.

„Manau, kad jis suteikia komandai pasitikėjimo. Jis akivaizdžiai yra vienas geriausių žaidėjų žaidime ir žaidimo istorijoje.” „Tačiau mūsų komandai jis suteikia pasitikėjimo savimi”, – prieš rungtynes ​​sakė Nashas. manau, kad jis suteikia mums dydį, kurio mums be jo labai trūksta – net su juo mes esame maža komanda … … jis daug atneša ant stalo, nesvarbu, ar jis turi kamuolį, ar ne. Tai yra svarbi dalis to, ką bandome greitai sugrąžinti “.

Kas tada

Šeštosiose „Nets“ varžybose knygose Brooklynas grįš į darbą šeštadienį, kai komanda keliaus į San Franciską žaisti „Golden State Warriors“ – pradėti savo penkių rungtynių vakarinėje pakrantėje kelionę.

Tikimės, kad žaidime bus sugrįžta Kevinas Durantas, kuris praleido keturias rungtynes ​​per tris (su puse) mačo dėl sveikatos ir saugos protokolų. „Warriors“ planuoja du kartus pagerbti geriausią NBA finalo žaidėją.

O grįžę gerbėjai nudžiugins „Nets“! Remiantis Niujorko gubernatoriaus Mario Cuomo pranešimu anksčiau trečiadienį, „Barclays“ vasario 23 d. „Nets“ rungtynėse su „Kings“ „Barclays“ bus ribotas gerbėjų skaičius.

Norėdami sužinoti kitą perspektyvą, patikrinkite Indy Cornrows – „SB Nation“ sesers svetainė.