Karštas smūgis Sadiqas Hackenas padėjo išgelbėti vėlyvą pergalę

Ibrahimas Sadiqas taip pat pelnė įvartį namuose ir išvykoje 5:1 Čempionų lygos atrankos rungtynėse prieš Velso „The New Saints“.

Häckenas pelnė savo įvartį po penkių minučių pertraukos, kad padėkotų komandai, kuri ruošėsi ketvirtadienio Europos lygos atkrintamųjų varžybų vizitui „Aberdeen“, namuose 3:2 nugalėjus „Sirius“ Švedijos „Olsvenskan“ ekipoje.

Tai buvo jų ketvirtoji pergalė iš eilės po to, kai jie patyrė šoką Čempionų lygos atrankoje po baudinių serijos pralaimėjimo Farerų čempionams Klaksvik.

Čempionų titulą ginantys čempionai vienu tašku atsilieka nuo lyderio „Elfsborg“, kuris pirmosiose rungtynėse po vidurio puolėjo Gustavo Lagerbielkio pardavimo „Celtic“ 2:0 įveikė „Magalby“.

Puolėjas Joachimas Pearsonas po dviejų minučių išvedė „Sirius“ į priekį, Ganos krašto puolėjas Ibrahimas Sadiqas po ketvirčio valandos išlygino rezultatą, tačiau Pietų Afrikos Respublikos vidurio puolėjas Tashreqas Matthewsas devynias minutes po kėlinio atstatė svečių pranašumą.

Häckenas vėl išlygino rezultatą per norvegų dešinįjį gynėją Thomasą Totlandą 17 minučių nuo rungtynių pabaigos, o gynėjas Jakobas Volkerlingas Perssonas vėlai pelnė įvartį į savo vartus ir užtikrino tris taškus prieš 12-ąją vietą.

Trečiasis 23-ejų metų futbolininko įvartis per dvejas rungtynes ​​šiemet iš viso pasiekė 17 įvarčių per 23 rungtynes.

Buvęs Norvegijos treneris Per-Mathias Huegmo atsispyrė pagundai pailsėti pagrindiniams žaidėjams prieš ketvirtadienio pirmąsias rungtynes.

Jis atliko vos tris keitimus iš komandos, kuri praėjusią savaitę 5:0 sutriuškino Vilniaus „Žalgirį“ ir bendru rezultatu 8:1 įveikė Lietuvos čempionus, o kairiojo krašto gynėjas Christopheris Lundas liko vieninteliu komandoje.

READ  Jų sportas yra ant išnykimo ribos. Šie konkurso dalyviai neketina jo atsisakyti.