Karšta Venesuela sužlugdo Korėjos kovą, kad pasiektų didelę pergalę – FIFA olimpinės atrankos varžybos „Canas“, Lietuva 2020 m.

KANAZ (Lietuva) – Venesuela FIFA olimpinių atrankos varžybų atidarymo dieną 94–80 įveikė Korėją, kad pasiektų pirmojo pusmečio šaudymo pasirodymą.

Jie užsitikrino savo vietą pusfinalyje pergale, reikalinga užtikrinti, kad A grupėje jie patektų į geriausius du geriausius.

Posūkio taškas:
Venesuela perėmė kontrolę po pradžios naudodamas 16-2 kėliniuose ir surinko 21 tašką, surinkęs pirmąjį trečiojo kėlinio rezultatą. Korėja grįžo, kad iš deficito pašalintų viską, išskyrus vieną tašką, tačiau Venesuela atsakė pagrindine klaidinga klaida ir aštuoniais taškais, sukeldama tvirtą sprendimą paskutiniuoju laikotarpiu.

Žaidimo herojai: Michaelas Carrera patikimu smūgiu pirmavo Venesuelai, surinkęs 16 taškų ir 12 atkovotų kamuolių bei 4 rezultatyvius perdavimus, o komandos draugas Heisleris Gillandas savo taškus įmušė 17 taškų. Carly Sojo padarė didelę įtaką nuo atsarginių suolo, surinkęs 13 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Statistika nemeluoja: Pirmajame kėlinyje buvo žiburiai už Venesuelos kreivės, šaudant 15 iš 10, jie jau buvo kėlinyje su 56 taškais rungtynėse. Korėja negalėjo atspindėti to paties tikslumo lygio, ir nors Venesuelos šaudymo pastangos antrajame kėlinyje buvo šaltos, jos vis tiek uždirbo pelną iš apyvartos nuo 28 taškų.

Apatinė eilutė: Venesuelai reikėjo laimėti, galiausiai šeštadienio grįžimo į Lenkiją ar Slovėniją pakako, kad jų likimą spręstų jų rankos. Korėja vis dar gyva, tačiau šeimininkui tenka didelė užduotis vengti išbraukimo, nes dėl to reikia labai apgailestauti dėl Lietuvos